AlışverişBiPudraBipudra TanıtımGüzellik & Bakım

Yüz Epilatörü Tavsiyesi ve Özellikleri

Yüz Epilatörü Tavsiyesi ve Özellikleri

Braun Face Epilatör


Braun bildiğiniz üzere bayan ürünleri arasında en çok tercih edilen markalardan biridir. Braun’un bu kadar tercih edilmesi ise, bayanlar tarafından kalite ve fiyat uyumu olarak gösteriliyor.
Braun artık yüz epilatörü ürünleri de çıkarmaya başladı. Yeni popülerleşmeye başlayan bu ürünlerin kolay ve etkili sonuçlar ortaya çıkardığı biliniyor.
Braun Face yüz epilatörü tavsiyesi yazımı okuyunca beğeneceğinizi düşünüyorum. Satın alırsanız da piyasanın en etkili ürünlerinden birini almış olacaksınız.

Braun Face‘in özelliklerine geçtiğimizde ise, öncelikle bu ürünün normal ciltlerin kullanımına daha uygun olduğunu göreceğiz. Ama hassas cilt tiplerinin kullanmasında sorunlar çıktığı görülmemiştir.
Ancak alerjik sorunlar yaşıyor iseniz, bu ürünü tercih etmeniz pek yerinde olmayacaktır.
Braun Face hem bir yüz epilatörüdür hem de yüz temizliğini yapma ve gözenekleri açma etkisi de bulunmaktadır. Braun Face yüz epilatörü bu özellikleriyle bize diğer yüz epilatörlerinde olmayan olumlu etkileri veriyor. Yani hem iyi bir yüz bakımı sağlanırken hem de yüzdeki kirden ve yağdan arındırması Braun Face’i eşsiz kılıyor.


Ayrıca değiştirilebilir başlıklarıyla da Braun Face daha etkili sonuçlar almayı sağlıyor. Yani bu başlıklar tercih edilerek derin gözenekler için de bakım sağlanabilir. Braun Face yüz epilatörü kaş ortası, kaş kenarları, bıyık ve çene bölgesi ve yanak bölgelerinde kullanmak mümkündür. Yüz epilasyonu sırasında çekilen acıyı en hafife indiren epilatörlerden biri oluyor. Sadece bu özelliği bile yüz epilatörü tavsiyesi arayanlar için iyi bir seçenek olacaktır.
Ayrıca ciltte kızarıklık ve tahriş gibi sorunlarda yapmıyor.
Ayrıca bayanların önemsediği konulardan bir diğeri de epilatörlerin uzun süre etkili olup olmadıklarıdır. Braun Face derinlemesine bir bakım sağlar ve uzun süre etkili bir sonuç verir. Yani tekrar tekrar epilasyon yapmayı gerektirecek bir durum olmayacaktır.


Braun Face ayrıca erkeklerin kullanımı içinde uygundur. Erkeklerde istenmeyen tüyleri Braun Face yardımıyla alabilirler.

Etiketler

İlgili Makaleler

Yorumunuzu Bekliyorum

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Kapalı
Kapalı