AlışverişBipudra TanıtımUncategorized

Türkiye’de kadınlar internet üzerinden en çok hangi dizileri izliyorlar? 

Türkiye’de kadınlar internet üzerinden en çok hangi dizileri izliyorlar? 

Hercai

İnternet yayıncılığı gelişmeye devam ediyor. O kadar ki artık akıllı telefonlarımızı bir televizyon gibi kullanmaya başladık. Evet, akıllı telefonlardan sadece kısa videolar izlemiyoruz ulusal, tematik, yerel bütün kanalları izliyoruz. Peki, kadınlar internet yayıncılığında hangi dizileri tercih ediyorlar.

Kadınların canlı tv platformu üzerinden izlediği dizileri duyunca çok şaşıracaksınız. 

İşte canlı tv izleyicilerinin tercih ettiği diziler… 

Star Tv dizisi Sefirin Kızı izleyiciler tarafından çok beğenildi!

Sefirin Kızı

Kadın izleyiciler Nare’nin hikâyesine bayıldı. Canlı tv izleyicileri de Sefirin Kızı dizisi saatinde televizyon başında değillerse internete ulaşabildikleri her yerden diziyi izliyorlar. Sefirin Kızı izleyicileri kadın hikâyesi gözüyle baktıkları dizilerine nerede olurlarsa olsunlar ulaşabilmenin keyfindeler. 

Star Tv’nin cumartesi günleri yayınladığı Güvercin de kadın izleyiciler tarafından çok izlenen bir dizi. Zülüf ve Nare hikâyeleri kadın izleyicileri cezp etmiş görülüyor.

Kanal D Zalim İstanbul ve Hekimoğlu ile kadınları etkilemiş durumda! 

Zalim İstanbul geçen sezon başladığı yayın hayatında sona doğru yaklaşsa da en fazla kadınlar tarafından izleniyor. 

Canlitv izleyicileri de pazartesi günleri Zalim İstanbul’u internet üzerinden izliyorlar.

Ekranların yeni dizisi Hekimoğlu da kadın izleyicilerin beğendiği dizilerden. Bildiğiniz gibi dizide haftalık konular işleniyor ve haftanın konusu kadın hikayesi olduğu için canlı tv platformundan kadınların ilk tercihi Salı günleri Hekimoğlu oluyor.

Bir Zamanlar Çukurova ve Hercai kadınların favori dizilerinden! 

Bir Zamanlar Çukurova

Kadın izleyiciler Züleyha ve Müjgan 

arasında kalınca dizinin izlenme oranları da hayli artıyor. 

Özellikle son haftalarda hikayenin tamamen kadın odaklı olması kadın izleyicileri canlı tv üzerinden Bir Zamanlar Çukurova’yı izlemeye odaklamış durumda. 

Ayrıca Bir Zamanlar Çukurova’da bulunan bütün kadın karakterlerin özel bir hikayesi var. Bu yüzden seyircinin takip etme oranı da artıyor. 

Atv’nin diğer dizisi Hercai’de bütün hızıyla devam ediyor. Kadınların hakim olduğu bir hikaye olunca kadın izleyicisi dizinin çok fazla.

TV 8 izleyicileri Doğduğun Ev Kaderindir’i çok sevdi! 

Doğduğun Ev Kaderindir

Kadınların severek, kendilerinden bir şeyler bularak izlediği bir hikaye Doğduğun Ev Kaderin’dir. Bu ilgi doğal olarak TV 8’i canlı tv üzerinden izleyen kadın izleyici sayısını da arttırıyor. 

Canlı tv üzerinden kadınlar sadece dizi izlemiyor. Tematik kanalları da takip ediyorlar. Türkiye’nin en farklı kanallarından olan Woman Tv izleyicileri de canlı tv’yi tercih ederken TJK TV izleyicisi bile azımsanmayacak kadar var.

Etiketler

İlgili Makaleler

3 Yorum

Yorumunuzu Bekliyorum

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Kapalı
Kapalı
%d blogcu bunu beğendi: