Sevdiğiniz Kadın İçin Mutfağa Girin

Sevdiğiniz Kadın İçin Mutfağa Girin

Sevdiğiniz Kadın İçin Mutfağa Girin

Öncelikle erkek adam yemek yapmaz gibi kalıplaşmış bir olgudan kurtulun beyler. Adam diye tabir ettiğiniz erkek bence sevdiği kadın için elinden geleni yapmalıdır. Hele ki konu sevdiği o kadının mutluluğu ise erkek elinden geleni yapmaktan asla geri durmamalıdır.

Yemek yapmanın bir cinsiyeti yoktur,tıpkı yemek yeme eyleminin sadece bir cinsiyete ait olmadığı gibi.

Sevdiğiniz kadına yemek yapmanız onu çok mutlu edecektir. Çünkü bu eyleminiz sayesinde karşınızdaki bayan onu önemsediğinizi ,onun için bir şeyler yapmaya çalıştığınızı ve bunun sonucunda onun mutlu olmasını istediğinizi bu amaçla da onun için çabalamış olduğunu görecektir.

Sevdiğiniz Kadın İçin Mutfağa Girin

Aslında bu kadar basit olan bir şey ,sizi sevdiğiniz kadının gözünde bir tür süper kahramana ,bir tür Romeo figürüne dönüştürecektir.

Karşınızdaki insanın sevgisini ölçmenin de bir yolu olarak görebilirsiniz bunu. Eğer sevdiğiniz kadın ona yemek yapmanız sonucunda ona alacağınız pahalı hediyeye göre daha çok mutlu oluyorsa ve bu onun için daha anlamlı bir mutluluk sebebi ise emin olun ki doğru kişiyle berabersiniz.Sizi gerçekten seven bir kadın ona gidip bir mağazadan bir hediye seçip almanızdan ziyade ,onu düşünerek el emeğinizle ve sevginizle ona hazırladığınız veya yaptığınız bir şey karşısında çok daha mutlu olur. Bu yüzden sevdiğiniz kadına yemek yapmaktan çekinmeyin. Hatta imkanınız varsa bazen beraberde yemek yapabilirsiniz. Beraber yemek yaparken fark edeceksiniz ki siz de ,sevdiğiniz kişide eğleniyor olacaksınız ve aranızdaki bağı biraz daha güçlendirecek aranızdaki sevgiyi daha da pekiştirecektir. Kendinizi bir takım olarak hissedeceksiniz,birbirini tamamlayıp bir bütünü oluşturan birer nadir parça gibi…

Bu yüzden sevdiğiniz kadın için mutfağa girmekten çekinmeyin.

Yorumunuzu Bekliyorum

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.