AlışverişBiPudraBipudra TanıtımGüzellik & Bakım

Serap Çınar Şikayeti Neden Bulunmuyor?

Serap Çınar

Serap Çınar Şikayeti Neden Bulunmuyor?

Kaş ve kirpiklerin, kişinin gözlerinin ve yüzünün güzelliğini ortaya çıkardığı bilinen bir gerçek. Bu yüzden hiç kuşku yok ki bu konuda seçilen bakım ürünlerinin niteliği ve içeriği çok önemli. Serap Çınar Güzellik Merkezi ve Beauty Güzellik Ürünleri, kadınların isteklerini karşılayacak, şikayet oranı minimum düzeyde ürünlere, hijyene ve disiplinli bir ekibe sahip olanaklı ve donanımlı bir merkez olarak ön plana çıkıyor.

“Serap Çınar ailesi olarak öncelikle müşterilerin memnuniyeti bizim için en önemlisi” diyen Güzellik Uzmanı Serap Çınar, güzellik merkezine gelen müşterilerin, istekleri karşısında almış oldukları seansların sonuç vermeye başlamasıyla elde ettikleri mutluluğun kendisi için paha biçilmez bir değer olduğunu ifade etti.

Serap Çınar Güzellik Merkezi olarak, müşterilerin gözle görülebilen olumlu değişim elde etmeleri sonucunda ve buna bağlı olarak müşteri memnuniyeti artığında şikayet oranlarının neredeyse hiç yok denilecek kadar aza indiğinin altını çizdi.

Nadir de olsa gelebilen olumsuz şikayet mesajlarının profesyonel bir ekip tarafından değerlendirildiğini ve her müşteri geri dönüşünü kendilerini geliştirmek ve yenilemek adına bir fırsat olarak gördüğünü söyleyen Serap Çınar sözlerine şöyle devam etti:

Serap Çınar Güzellik Merkezi olarak, daha önceden yapılmış yanlış işlemlerden dolayı mağdur olmuş pek çok müşterimize de hizmet veriyoruz. Bize üzgün, şikayet dolu ve mutsuz gelen pek çok müşterimizin her birinin yüzüne ve isteklerine uygun uygulamalar yaparak, bunun yanında gerekli doğal, bitkisel ve vücuda herhangi bir yan etkisi bulunmayan serum gruplarımızı temin ederek her bir kişiyi güzellik merkezimizden mutlu ve güven dolu uğurlama hedefindeyiz. Güven ve mutlulukla uğurlamış olduğumuz müşterilerimizin, memnuniyetlerini her koşulda dile getirmeleri, gerek görsel gerek sözlü iltifatlarla bunu bize yansıtmaları ailemiz için sonsuz mutluluk ifade ediyor.”

Çınar, açıklamasının devamında kaş ve kirpiklerin doğal görünümünü bozmadan, kıl köklerini dipten besleyerek daha sağlıklı, gür ve dolgun görünüm kazandıran Serap Çınar Güzellik Merkezi’nin, mucizevi ürünleri sayesinde şikayetleri en aza indiren ve müşteri memnuniyetini en üst düzeye çıkaran bir merkez olarak öne çıkmasından gurur duyduğunu kaydetti.

Serap Çınar ayrıca kadınların yine evlerinde bakım desteği alabileceği badem yağı, argan yağı, nane yağı gibi doğal yağların da kaşlar için faydalı olduğunun altını çizdi ve ekledi: “Unutmayın çirkin kadın yoktur bakımlı kadın vardır.”

Etiketler

İlgili Makaleler

Kapalı
Kapalı