Renkli Saçların Artı ve Eksileri

Renkli Saçların Artı ve Eksileri

Renkli saçlar ile ilgili bir yazı hazırlamayı uzun zamandır düşünüyordum ve o gün bugünmüş. Başlayalım mı?

İlk olarak sormak istediğim kimler renkli saçları olsun ister?

Diğer bir sorum ise renkli saçlar size göre mi?

Renkli saç cesaret ister

Renkli saçlar cesaret ister Renkli saç gerçekten cesaret isteyen bir eylem. Renkli saç derken hepimizin kullandığı sarılar ,kızıllar,kahve tonları değil biliyorsunuz.

Özellikle gençlerin daha çok tercih ettiği bu renkli saçlar kimine çok yakışmıyor olsa dahi bazılarına da mükemmel bir görünüm sağlıyor.İkinci el alışveriş çılgınlığı ilginizi çekebilir.

Ben şahsen renkli saçlarım olsun seviyorum. Hmm kalıcı olarak boyatır mıyım? Sanmıyorum. Ama bir defa sprey boya ile mavi deneyimim oldu.

Mavi saçlar Çok uzun zaman değil bu deneyimim geçen yazın sonlarındaydı. Güzel oldu mu bence evet ?? Tabi benim size anlatacağım renkli saçlar benim gibi sprey boyayla olan değil gerçek renkli boyalar ile olanı.Ancak size tavsiyem kalıcı boyalarla değil de ilk deneyimi benim gibi sprey boyayla yapmanız. Yakışacak mı ? Yada alışabilecek miyim gibi sorulara bu şekilde cevap bulursunuz. Direk kalıcı boyayarak pişman olmaktansa ilk sprey boyayla deneyimlemek en mantıklısı.

Neyse gelelim renkli saçlar konumuza.

Saçlar bence insanın kişiliğini yansıtabilildiği bir unsurdur. Şahsen ben böyle düşünüyorum.

Boyadığınız renkten , toplama şeklinize yada kesim şeklinize kadar tarzınızı kişiliğinizi dışarıya yansıtabileceğiniz en önemli unsur saçlar.

Renkli saçların bir sürü artı ve eksisi var.

Renkli Saçların Artıları nelerdir?

Misal ilk olarak tüm dikkatler sizin üzerinizde olacak.Ne kadar özgüven sahibi ve cesur olduğunuz konuşulacak.Bir dahaki denemem bu ton olacak ?

İltifat yağmuruna tutulacaksınız.?

Hayatına yeni bir renk katacaksınız.?

Monotonluktan çıkmış daha cool bir gün geçirebileceksiniz.?

Renklerin tüm enerjisi artık sizin üzerinizde olacak.?Herkesten farklı bir tarzınız ve duruşunuz olacak.

Renkli Saçların eksileri nelerdir?

Renkli saçların en büyük eksisi çok çabuk akması tabi ki.

Diyelim ki saçlarınızı maviye boyadınız. Mükemmel oldu . Evet ?? tam istediğim buydu dediniz. Eğer bu görünümü kaybetmek istemiyorum diyorsanız yapmanız gereken şeyler var.

İlk yıkamadan sonra o canım mavilikten eser kalmayacak haberin olsun. Bildiğiniz yeşil tonlarında bir saç renginiz olacak.

Rengarenk saçlar daha bir cool sanki ne dersiniz?

Ben saçımı pembe renkli boyamak istiyorum diyorsanız. Daha az risk taşıyan bir ton .

Yıkandıktan sonra yeşil renk yerine bu kez grimsi bir renk tonu olan saçlarınız olabilir.Ama her ne renge boyayacak olursanız olun sakın ola ıslak saçlarınızı açık bırakıp dışarı çıkmayın.

BiPudra Güzellik & Bakım Uncategorized