AlışverişBiPudraBipudra Tanıtım

Ozonlabs Bellatrix Bentonit İçerikli Güneş Losyonu 125ml

Yaz ya da kış farketmeden güneş kremi kullananlardanım. Çünkü cildimizi güneş ışınlarından hem yaz hem kış aylarında da korumamız gerekiyor.

Cildimin aşırı hassas olması nedeniyle her ürünü çok rahat kullanamıyorum. Bu nedenle özellikle cilt bakım ürünlerimde çok seçici davranıyorum .

Sizlere Ozonlabs Bellatrix Bentonit İçerikli Güneş Losyonundan bahsetmek istiyorum.

Ozonlabs Bellatrix Bentonit İçerikli Güneş Losyonu

Ozonlabs Bellatrix Bentonit İçerikli Güneş Losyonu 125ml

Ozonlabs Bellatrix Bentonit içerikli güneş losyonu cildimizi güneşin zararlı ışınlarına karşı korumaya yardımcı olan bir güneş kremidir. İçeriğinde bulunan Hindistan yağı kreme çok hoş bir koku veriyor. Ürün içeriğinde ayrıca Aloe Vera özü ,Shea Butter ,Bentonite ve Susam yağı bulunuyor.

Ozonblas Bellatrix güneş losyonu cildinize zarar vermeden daha kolay bir şekilde beonzlaşmanıza yardımcı oluyor. Güneş yağının içinde bulunan Allantoin ve Shea Butter sayesinde yüzünüzde de güvenle kullanabilirsiniz. Ayrıca erken yaşlanmaya karşı cildinize koruma sağlıyor. Cildinizi nemlendiriyor ve daha parlak canlı görünmesini sağlıyor.

Ozonlabs Bellatrix Bentonit İçerikli Güneş Losyonu Nasıl Kullanılır?

Ozonlabs Bellatrix Bentonit İçerikli Güneş Losyonu nasıl kulanılır?

Güneşe çıkmadan en az yarım saat öncesinden vücudunuza ve yüzünüze sürebilirsiniz. Su teması halinde 3-4 saatte bir yenileyebilirsiniz.

Günlük kullanım için uygundur.

Tüm cilt tipleri kullanabilir.

Satın almak için TIKLAYIN

Ozonlabs O3RSS Probiyotik Yüz Temizleme Köpüğü ve Ozonlabs Mikrofiber Yüz Temizleme Pedi yazım için TIKLAYIN

Etiketler

İlgili Makaleler

Kapalı
Kapalı