AksesuarModaUncategorized

Örgü Bikini Modelleri Crochet Bikiniler

Örgü Bikini Modelleri

Crochet Bikiniler

Bu yıl yine yeniden moda örgü bikiniler . Crochet yani tığ işi bikiniler yaklaşık olarak son 3-4 yıldır oldukça revaçta.

Örgüden bikini mi olur? diyenleri duyar gibiyim. Olmaz mı hemde ne güzel olur. Birazdan paylaşacağım resimleri görünce bana hak vereceksiniz.

Örgü Bikini Modelleri

Harika modellere sahip örgü bikinilere bu yıl da plajlarda oldukça sık rastlayacaksınız.

Bu tarz örgü bikinileri bir çok mağazadan satın alabileceğiniz gibi eğer elişi becerisine sahip iseniz kendinizde yapabilirsiniz. Üstelik çok da ucuza bir kaç örgü Crochet bikini sahibi olabilirsiniz.

Örgü Bikini Modelleri

Örgü Bikini Modellerinin hepsi birbirinden güzel,rengarenk ve cıvıl cıvıl.

 

Evde kolay Cilt Bakımı önerileri burada

Resimler kaynak PİNTEREST

Etiketler

İlgili Makaleler

21 Yorum

  1. Genellikle güneşlenirken kullanılıyor Gülhancım. Sağlık açısından pek uygun olmaz diye düşünüyorum

  2. Estetik olarak çok beğeniyorum ama açıkcası cesaret edemiyorum. Sanki güvenilir değil gibi geliyor bana. O kadar insan da boşuna giymez ama kullananlar tecrübelerini paylaşabilir mi benimle?

    1. Berna hanım estetik açıdan evet çok şık ve kullanışlı tabi ki sadece güneşlenirken . Su da ben şahsen kesinlikle önermiyorum.

  3. Bu bikini türünün gündüz ve denize girilecek zaman kullanımının zor olduğunu düşünüyorum. Estetik açıdan çok güzel görünüyorlar. Ama sıcakta kullanım açısından kişiye zarar verebileceğini düşünüyorum. Daha önce hiç kullanmadım ama çevremde kullananları gördüm. Yaz akşamlarında sahilde gezerken giyilebilecek bir bikini modeli diyebilirim.

  4. Birbirinden güzel rengarenk örgü bikini modellerini çok begendim. Örgü urunlere pek yaklasamiyorum. Aramızda bir antipati var olmasaydı bunlardan birtane mutlaka alirdim

  5. Crochet bikini modelleri gerçekten çok hoş tasarımlar. Eğer öyle bir kabiliyetim veya yatkınlığım olsaydı aile işimizi bile bırakıp bir atölye açar sonra da beraber e-ticaretini yapardık mesela:) Klasik kadın mayolarından çok daha modern ve havalı duruyorlar.

Yorumunuzu Bekliyorum

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Kapalı
Kapalı
%d blogcu bunu beğendi: