AlışverişUncategorized

Çocuk Tiyatrosu Organizasyonları

Tiyatro’yu Sevmeyenimiz Var mı?

Bu soruyu sorarken bile “evet, sevmiyorum.” Diyeninizin olacağını hiç düşünmedim. Çünkü hemen hemen herkes tiyatroyu sever ve bayılarak izlerler. Hele ki çocuklar için vazgeçilmez ve de en sevdikleri aktiviteler arasında yer alır.

Tiyatro gösterileri çocuklar için ve yetişkinler için ayrı ayrı ele alınıp gösteriler sunulur. Tiyatro eğlendirmekle beraber çocuğunuz için de önemli bir sunumdur. Gerek becerisi olsun gerek verilen bilgiler olsun önemli ve büyük bir titizlik ile hazırlanması gerekmektedir.

Alışkan OrganizasyonAlışkan organizasyon

Olası bir yanlış anlatım ile bile çocuğunuzun tiyatrodan soğumasına yol açabilir. Bunun olmaması için de organizasyon firması olarak en iyi eğlence organizasyon şirketleri arasında Alışkan Organizasyon olarak yer almaktayız. 

Uzman ekipler tarafından büyük titizliklerle ve ustaca kullanılan dik bilgileri ve verilen mesajlarla çocuklarınızı hem eğlendiriyoruz hem de öğretiyoruz. 

Tiyatromuzda çocuk olarak her türlü yaş aralığını almaktayız. 0-3 yaş tiyatro gösterimlerimizi de sizler için son derece anlaşılır bir şekilde çocuklarınıza sanmaktayız. 

Alışkan Organizasyon olarak tiyatroyu yazan kişimizden oynayan herkese kadar profesyonel bir ekiple çalışmaktayız. Bizler için en önemli şeylerden birisi eğlenceden çok tiyatroyu çocuklarınıza sevdirmek.

Tiyatro emek ister ama çocuklar için hazırlanan ve oynanan tiyatrolar ise ekstra bir emek ve zaman ister. Çocukların anlayabileceği tarzda yapılması ve verilen mesajların da doğru ve anlaşılır olması bizler için son derece önemlidir. 

Alışkan Organizasyon olarak 0-3 yaş tiyatro İstanbul olarak sizlere dilediğiniz her türlü imkanı sanmaktayız. Gerek okul açılışları, gerek doğum günü partileri, gerek alışveriş merkezleri gerekse de kurumsal açılışlarda tiyatro gösterimleri sizler için oluşmaktadır.

TÜRK TİYATROMUZUN 5 EFSANE İSİMLERİNE GELİN GÖZ ATALIM.

.• Muhsin ERTUĞRUL • Haldun DORMEN• Afife JALE• Ferhan ŞENSOY• Tuncel KURTİZ

Olmak üzere Türk tiyatromuz için değerleri eserlerini paylaşmışlardır. 

Yukarıda belirttiğimiz gibi tiyatro emek ister ve içerisinde bulunan mesajı izleyen seyircisine vermek de son derece güçken karşındaki seyirci çocuk ise bu gösterim biraz daha zorlu olabiliyor. Bizler hem içerisinde bulunan mesajı yerinde verirken hem de çocuklarınız için eğlenceli ve altın değerinde dakikalar yaşarıyoruz. Bu şekilde de çocuklarınızın ekstradan tiyatroya bir ilgisi artmasını sağlıyoruz.

Ayrıca bununla beraber tiyatroyu sergilen kişiler çocuklara rol model olacakları için de hal ve hareketlerine, yaptıkları esprilerine dikkat etmeleri gerekmektedir ki çocukların alacakları rol modeller iyi olsun. 

Hele ki 0-3 yaş tiyatro gösterimleri bir miktar daha fazla dikkat gerektirmektedir. Hem dikkatlerini o yöne çekmek için hem de istenilen mesajı anlaşılır yapmak için son derece önemli bir dikkat edilecek husustur.

Sizlere sunulan tiyatro gösterimleri yapan profesyonel ekibimizle birbirinden zengin dekor ve kostümler ile oyunlarını sizler için sergilemektedir. 

Tiyatro evrensel bir oyun olduğundan hayatta yaşadıkları olayları kimi dramatize olarak gerek içsel gerekse de komedi olarak öğretici bir biçimde sunmaya gayret etmektedirler.

SONUÇ OLARAK

Tiyatro gösterilerisin derece zahmetlidir. Hem öğreteceği bilgiler açısından hem de çocuklara ekstradan bir zorluğu bulunmaktadır. Bununla beraber çocukların da tiyatroyu sergilenen kişileri rol model aldığı için de son derece büyük titiz ve dikkatle oyunlar yazılmaktadır. 

Şu hayatta en önemli ihtiyarlarımızdan biri olan gülümsemeyi de yüzünüze kondurmak en büyük çabalarımızdan bir tanesidir. Bununla birlikte sizlerde iz bırakabilmek ve sizlerin alkışlarınızı hak edebilmek bizler için son derece önemli ve gurur vericidir. 

Bu güzel organizasyonlarımızdan bir tanesini sizler de dilerseniz web sitemizden dilerseniz de telefon numaramız veya e mailden bizlere ulaşıp detaylı bir şekilde konuşabiliriz.

Fiyat için de konuşup aramızda halledebileceğimizi düşünüyoruz. Sizleri mutlu edebilmemiz yeter.

Etiketler

İlgili Makaleler

Bir Yorum

Yorumunuzu Bekliyorum

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Kapalı
Kapalı
%d blogcu bunu beğendi: