New Well Bioenergy Cilt Beyazlatıcı Leke Kremi

New Well Bioenergy Leke Kremi

Cildinde ton eşitsizliği yaşayanlar için özel üretilmiş olan new well bioenergy cilt beyazlatıcı leke kremi sağlık sorunları dolayısıyla oluşan lekelenmeler, güneşe yenik düşmüş ciltler ve makyajın doğru kullanılmaması ,iyi temizlenmemesi sonucu ortaya çıkan lekeler için özel olarak üretilmiş bir leke kremidir.

New Well Bioenergy içerisinde bulunan özel aktifler sayesinde cilde beyazlık kazandırmayı ve güneşin zararlı etkilerine karşı cildi koruyarak leke oluşumunun önüne geçmeyi vaat ediyor.

New well leke kreminin içerisinde ayrıca argan yağı ve hiyalüronik asit bulunuyor . Bunlarda bildiğiniz gibi cildin nemlendirilmesinde ve beslenmesinde önemli rol alıyor.

Tüm cilt tipleri için uygun olan new well bioenergy ayrıca içerisindeki Salisilik asit sayesinde cildinizde siyah nokta oluşumunu engelliyor.

Paraben içermiyor. Dermatolojik olarak test edilmiştir.

•Nutritive Argan Oil

•Moisturizing Hyaluronic Acid

•Paraben free

•SPF 50

New Well Bioenergy Leke Kremi

New Well Bioenergy Nasıl Kullanılır?

New well leke kremini kullanmak istediğiniz bölgeyi ilk olarak güzelce temizleyin. Sonra elinize bir miktar krem alarak dairesel hareketlerle masaj şeklinde cildinize uygulayın. Günde 1 kere kullanıma uygundur. Daha etkili bir sonuç almak istiyorum derseniz günde 2 kere kremi kullanabilirsiniz. Günlük kullanım için uygundur.

Harici kullanım için uygundur. Isı ve ışıktan korunmalıdır. Göz ile teması halinde bol su ile yıkanmalıdır. Kullanmadan önce alerji testi yapmanız uygundur. (Alerji testi kolunuzun üzerine bir miktar krem sürüp 15 dakika bekleyin sorun yaşamanız halinde kullanmayın)

New Well Bioenergy leke kremi içeriği dışında beyaz oval cam bir kavanozda gümüş rengi kapağıyla çok şık bir görünüme sahip. Ürün ayrıca oldukça yoğun bir yapıya sahip.Hızlıca cildim tarafından emilmesi çok güzel. Ben kullanımımın ilk gününden itibaren herhangi bir kızarıklık,yanma ,kaşınma ya da ciltte pullaşma tarzı bir sorun yaşamadım. Özellikle yüzümde ve ellerimde gözle görülür değişiklikler ,beyazlama ve cilt tonumda eşitlemeler olmaya başladığını söyleyebilirim.

New well bioenergy cilt beyazlatıcı leke kremi

Siyah noktalardan, leke izlerinden arınmış, parlak,yumuşacık ve daha sağlıklı bir cildim olsun diyorsanız siz de kesinlikle New Well cilt beyazlatıcı leke giderici yüz kremini rahatlıkla kullanabilirsiniz.

New Well Bioenergy Leke Krem indirimli fiyatı 89,90tl

Satın almak için tıklayın

Yorumunuzu Bekliyorum

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.