AlışverişBipudra TanıtımGüzellik & BakımUncategorized

New Wel Makeup Porcelain Powder

New Wel Make Up Powder New Wel Porselen Pudra

Merhaba bir kaç gün önce çok güzel hazırlanmış, harika ürünlerle dolu bir kargo aldım .

New Wel Makeup markasını uzun zamandır denemeyi çok istiyordum , ama bir türlü fırsatım olmamıştı.

Ve tanışana kadar niye bu kadar bekledim ki diyeceğimi açıkcası hiç düşünmemiştim.

İlk olarak söylemek istediğim New Wel markasının özenli paketi olacak. Her detay özenle düşünülmüş ve ona göre paketlenmişti. Teşekkürler ??

Newwel Make Up

35 yılı aşkın süredir kozmetik ürünleri,saç bakım ürünleri ile alanında başarı sağlamış olan New Wel firmasının bugün sizlere powder porcelain make up (porselen pudra)ürünlerinden bahsetmek istiyorum. Gelin hep birlikte ilk olarak New Wel Pudralarını birlikte inceleyelim.

New Wel Powder Porcelain Makeup New Wel Porselen Pudra

Her bayan makyaj yapmayı sever. Ve makyaj malzemelerinin olmazsa olmazlarından olan pudralar makyajın en önemli malzemelerindendir. Makyajı sabitlemeye ,cildi daha alıcı ve bakımlı göstermeyi yarayan pudralar makyaj çantalarının ana kahramanlarından bir tanesidir. Bir çok çeşidi bulunan pudraların kullanımı , kalitesi , sürümü çok önemlidir. Her pudra her ciltte uygun durmuyor ya da doğru bir görünüm elde etmemizi sağlayamıyor.

Hem marka seçimi , hem ton seçimi hem de cilt yapınıza göre uygun seçimler pudra kullanımının önemli ayrıntılarından bir tanesidir.

New Wel Powder Porcelain make up yani porselen pudralarının her cilt tonuna uygun 4 ayrı renk seçeneği var.

New Wel Make Up

Makyajda olmazsa olmazlardan bir tanesi olan pudrada aradığınız her şey var. Fondöten gibi kremsi yapısı, kapatıcılığı ve özellikle kalıcı olması ilk dikkatimi çeken artılarından.

Tüm cilt tiplerine uygun olması da ayrı bir güzelliği.

Yüksek pigmentasyon içeren porselen makyaj pudraları sayesinde tüm gün cildiniz daha canlı ve hoş bir görünüm kazanıyor.

New Wel pudraların sürümleri çok rahat elle ya da pudra süngeri ,fırçası ile kullanılabiliyor. Pigmenti oldukça başarılı.

Yüzünüzde kalıp gibi bir görüntü ya da artık bir kalıntı ,tozutma kesinlikle olmuyor.

New Wel porselen pudrayı eğer isterseniz fondöten üzerine de uygulayabiliyorsunuz.

New Wel Porselen Pudra

Fondötenin yarattığı parlamayı bu pudra ile ortadan kaldırmak mümkün. Ya da ten makyajını sabitlemek için kullanabilirsiniz.

Siyah ambalajı ile gayet şık bir görünümü var. Ayrıca ayna detayı çok hoşuma gitti. Çantamdan ayırmayacağım nadir makyaj malzemelerinden bir tanesi olacağı kesin. Kendine has hoş bir kokusu var. Cildimde herhangi bir ağırlık hissi yaratmadı.

Dermatolojik onaylı bir marka olan New Wel Porcelain Make – Up Powder‘ı, hayvanlar üzerinde denenmediği için gönül rahatlığıyla satın alabilir ve kullanabilirsiniz.

Şu an kendi sitesindeki fiyatı 59.90 tl den 39.90 tl ye satıştadır.

Diğer NEWWEL ÜRÜNLERİ için tıklayınız

Diğer NEW WEL MAKYAJ ÜRÜNLERİ ile ilgili yorumlarımda görüşmek üzere ?

New Wel
Etiketler

İlgili Makaleler

Kapalı
Kapalı