AlışverişDekorasyonUncategorized

Mutfak İçin Duvar Kağıdı Modelleri

Mutfak Duvar Kağıdı Modelleri

Kaynak : Amanda Pierce

Mutfaklar özellikle bayanların gününün büyük bir kısmını geçirdiği evin en önemli alanlarından birisidir.

Mutfak dekorunda genel olarak fayanslar tercih edilmektedir. Rengarenk mozaik fayanslar , sade fayanslar,bordürlü fayanslar daha temiz tutulabilir düşüncesi ile genellikle her evde görmeye alışkın olduğumuz mutfak tercihidir.

Ancak duvar kağıtları da çok kolay temizlenebildiği gibi mutfağımızdaki dekorun istediğimiz zaman daha kolay değiştirilebilmesine olanak sağlamaktadır.

Düşünsenize mutfak duvarlarımızdaki fayansları her yıl söktürüp değiştirdiğimizi. Bu işlem hem çok masraflı , hem çok uğraştırıcı ve temizlik içeren bir seçenekten öteye gitmez. Yapılacak olan masraf ve efor düşünülünce genellikle vazgeçilir .

Oysa ki duvar kağıdı İle kaplı mutfak duvarları her yıl çok daha kolay ve çok daha masrafsız bir şekilde yenilenerek mutfağımıza değişik bir hava katabilir.

Birbirinden şık , sevimli , sizi yansıtan duvar kağıtları İle mutfağınızı istediğiniz kadar yenilemek mümkün.

Bu bahsetmiş olduğum mutfak duvar kağıtları neme ,yağa ve kire karşı normal duvar kağıtlarına göre daha farklı üretilmektedir.

İstenildiği zaman kolaylıkla silinebilir.

İsterseniz yıllarca kullanın , dilerseniz istediğiniz zaman rahatlıkla söküp başka bir model ile mutfağınızın havasını anında değiştirin.

Trend Mutfak Kağıdı Modelleri

Kaynak: Therecipeproject.com

Kaynak:Pinterest

Kaynak:Recipeproject

Kaynak:Casa.com.br

Kaynak:inspirationsdeco

Kaynak : piclodge.com

Kaynak: uradenje

Kaynak: decophotoblog

Resimler kaynak pinterest

Etiketler

İlgili Makaleler

11 Yorum

  1. Kuş ve çaydanlık desenli olanları çok beğendim. Yakında ev değiştireceğim. Mutfağımda bu desenlerden birini kullanabilirim. Haftasonu sabah yapacağım kahvaltılara renk katarlar.

  2. Kolay temizlenebilir bölümüne katılıyorum. Bizzat tecrübe ettim. Önce mutfakta duvar kağıdı kullandım. Memnun olunca tüm daireyi kapladım. Yazı harika olmuş

  3. Mutfak için duvar kağıdı modellerine bayıldım. Mutfak dediğin şöyle aydınlık, ferah ve aynı zamanda şirin olmalı. Bu kağıtlar tam istediğim gibi cidden.

  4. hepsi bir birinden şık duvar kağıtları ne tesadüf bugunde odamızın duvar kağıtlarını söküp değiştiriyorduk daha almadık duvar kağıtlarını bu modellere ulaşırsam direk alacam çok şık hepsi mutfak duvar kağıdı modelleri için teşekkürler

  5. Mutfakta duvar kağıtları gerçekten çok şık görünüyor. Seçtiğin örnekler de harika.

Yorumunuzu Bekliyorum

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Kapalı
Kapalı
%d blogcu bunu beğendi: