AlışverişBiPudraBipudra TanıtımGüzellik & Bakım

Lavieor Vitamin C Leke Giderici Serum

Sending
User Review
0 (0 votes)
Lavieor Vitamin C Leke Giderici Serum

Hava kirliliğinin yol açtığı sorunlar , güneş lekelenmeleri, yaşlanma belirlileri , düzensiz beslenme şekilleri, sigara kullanımı,soğuk ayların etkisi vs gibi etkenlerden dolayı cildimiz daha da hassaslaşıyor ve cilt sorunları bu durumlarda daha da sorun yaratabiliyor.

Ciltte kuruluk, mat görünüm, koyu lekeler , aşırı parlamalar ,pul pul dökülmeler ,yorgun görünüm ve sağlıksız bir cilt. Kimsenin arzu etmediği şeyler olsa dahi zaman zaman hepimizin yaşadığı can sıkıcı sorunlardan. Fakat şimdi sizlere bu sorunların üstesinden gelecek harika bir serumdan bahsetmek istiyorum.

Lavieor Vitamin C Yüz Serumu

Lavieor vitamin C yüz serumu içeriğindeki vitamin C ,Hyoluronicasid sayesinde düzenli kullanım sonucu kısa sürede leke oluşumunu ve olan lekelerin azalmasını en aza indiriyor.

Lavieor Vitamin C Serum

Cildi yağlandırmadan doğal bir şekilde nemlendiriyor. Yaşlanma etkilerini geciktiriyor. Cilde nemlilik kazandırırken aynı zamanda daha doğal daha sağlıklı bir cilde kavuşmanızı sağlıyor.

Cildinizde renk tonu farklılıkları var ise lavieor vitamin C yüz serumu tam sizin aradığınız serum. Soyucu asit içermeyen yapısı sayesinde vitamin C yüz serumunu dört mevsim kullanabilirsiniz.

Cildinizin daha aydınlık ve parlak görünmesine yardımcı olur .

Lavieor Vitamin C Serum Dermatolojik olarak test edilmiştir. Mineral yağ içermez. %90 Bitkisel içeriklidir .

Yaz aylarının güzelliğinin yanı sıra güneş ışınlarının etkileri bazen can sıkıcı durumlara yol açabiliyor. Güneşten etkilenmiş ciltlerin leke sorunu sanırım kış ayları başlarında daha da ön plana çıkıyor. Güneşten ne kadar korumaya çalışıyor olsak dahi mutlaka lekelenmeler oluyor.Lavieor Vitamin C Yüz Serumu yazdan kalma lekeler için tam bir hayat kurtarıcı.

Direk cilde uygulamış olacağınız C vitamini 10 kat daha fazla etki gösteriyor ve kolajen üretimini daha da arttırıyor.

Lavieor Vitamin C Yüz Serumu Nasıl Kullanılır?

Lavieor vitamin C yüz serumu kullanırken dikkat edilmesi gereken en önemli kural AKŞAMLARI KULLANMAKTIR.

Her gece yatmadan önce güzelce temizlenmiş olan cildinize dairesel hareketlerle masaj yaparak uygulayabilirsiniz. Serumu kesinlikle gündüz kullanmayınız.

Düzenli kullanıma ek olarak bol su içmelisiniz, beslenmenize dikkat etmelisiniz, sigara tüketimini azaltmalısınız ya da kesmelisiniz.

Serum açıldıktan sonra 6 ay içinde tüketilmelidir.

Kullanmaya başladığım günden itibaren cidimin daha parlak daha canlı ve sağlıklı bir görünüme kavuştuğunu söyleyebilirim. Her gece yatmadan önce temizlenmiş cildime uyguladığım lavieor vitamin C yüz serumu sayesinde cildimdeki renk tonu eşitsizliklerinin azaldığı ve cildimin daha yumuşak olduğunu belirtmeliyim. Cildimin şimdi daha çok nefes aldığını hissediyorum.

Lavieor Vitamin C Yüz Serumu satın almak için TIKLAYIN

Lavieor Vitamin C Yüz Serumu
Etiketler

İlgili Makaleler

Kapalı
Kapalı