Highgenic ile Evler Daha da Temiz 

Highgenic ile Evler Daha da Temiz

Merhabalar uzun süredir kullandığım temizlik malzemeleri ile sizlerleyim. Temizlik yapmayı çoğunluğun aksine ben çok seviyorum. Ve özellikle de kullandığım malzemeler kaliteli ve işinin hakkını veriyorsa daha da güzel oluyor.

Highgenic temizlik malzemelerini uzun zamandır severek kullanıyorum. Sizlerde highgenic markasını eminim biliyorsunuz ve kullanıyorsunuzdur. Özellikle A-101 marketlerinde rahatlıkla bulabileceğiniz kalite de harika fiyat konusunda da çok uygun olan en sevdiklerimden bir tanesi kesinlikle HİGHGENİC.

Highgenic Hijyen Sihirbazı

Highgenic Hijyen Sihirbazı

 

Highgenic hijyen sihirbazı köpük kıvamlı bir temizlik malzemesi ve çok az miktarıyla bile harikalar yaratmaya yetiyor. Hijyen sihirbazının elinden yağ, kir ne varsa kurtulamıyor. Çamaşır suyu katkısı ile evinizin her köşesinde güvenle kullanabilirsiniz. Tüm yüzeylerde hijyen ve temizlik için kullanabilirsiniz. Mutfakta tüm tencere, tava, ocak, fırın gibi yerlerdeki yanmış yağları mükemmel temizliyor. Banyonuzda küvet, klozet ve fayanslarınızda mükemmel hijyen için kullanabilirsiniz. Gömlek kol ve yakalarındaki kiri bile harika temizliyor. Anlayacağınız harika bir hijyen sihirbazı gerçekten.

 

Highgenic Ocak,Mangal, Aspiratör Temizleyici

Highgenic ocak,mangal ve aspiratör temizleyicisi köpük bir forma sahip. Çok az miktarda bile tüm yağı kiri çok güzel temizliyor. Temizleyeceğiniz yüzeye 5-10 cm kadar uzaktan sıkmanız ve tüm yüzeyi köpükle kaplayıp yaklaşık olarak 5 dakika bekletmeniz yeterli. Fırın temizliği için 1 saat kadar bekletmek yeterli oluyor. Temizleme işleminden sonra en az 8 saat fırını kullanmamanız gerekiyor. Alimünyum ve boyalı yüzeylerde kullanımı önerilmiyor.

Highgenic Sirkelim

Benim en sevdiğim Highgenic ürünüm bu diyebilirim. Mutfak, banyo, çamaşır ve bulaşık makinalarında ve tüm seramik yüzeylerde o hep benimle. Evinizin her köşesinde güvenle kullanabileceğiniz harika bir ürün olan Highgenic sirkelimi denediniz mi asla vazgeçemeyeceksiniz.Organik limon yağları ile her işte her yerde hijyenik temizlik sağlıyor.

Sizlerde Highggenic ürünleri için https://highgenic.com.tr/online-satis ya da A-101 Kim gibi marketlerden alışveriş yapabilirsiniz.

Comments are closed, but trackbacks and pingbacks are open.