Havrano Dört Hırsız Sirkesi Havrano Elma Sirkesi

Herkese merhabalar bugün sizleri özelliklede yaşadığımız bu salgın döneminde doğal ve güçlü içeriği ile bağışıklığımızı güçlendirerek korumaya yardımcı olacak Dört Hırsız Sirkesi ile tanıştırmak istiyorum.
Malum koronavirüs nedeniyle hepimiz bağışıklık sistemimizi daha da korumanın yollarını arıyoruz. Kimimiz ilaçlarla kimimiz gıda takviyeleriyle sürekli bir arayış içindeyiz. Ben sizlere tamamen doğal bir sirkeden bahsetmek istiyorum.

Havrano Dört Hırsız Sirkesi

HAVRANO DÖRT HIRSIZ SİRKESİ


Havrano dört hırsız sirkesinin ilk olarak taa 17. Yüzyıla dayanan hikayesi ile başlamak istiyorum.

Dört Hırsız Sirkesi, çoğu mikrop,bakteri ve virüsleri öldürücü
bitkilerin doğal elma sirkesiyle fermantasyonundan oluşan ve 17.yy’da Fransa’nın Marsilya şehrinde yaşanan veba salgınında ölen zenginlerin evlerini yağmalayarak cesetlerini soyan, ancak bu hastalıktan hiç etkilenmeyen dört hırsızın kendilerinin hazırladıkları meşhur sirkedir.Bu dört hırsız yakalanınca İdamdan kurtulmak için sirkenin formülünü vermişler ve o günden bugüne bu sirke formülü ile mikrop,bakteri ve virüslerin çoğunu öldüren,bir çok rahatsızlığa iyi gelen, özellikle bağışıklık sistemini güçlendiren her derde deva bir karışım olarak kullanılmaktadır.

Dört Hırsız Sirkesinin Faydaları


Antimikrobiyaldir.

Bağışıklık sistemini güçlendirir.

Mantarı ve Egzamayı giderirKişisel ve çevresel hijyen için kullanıma uygundur.

Ayıltıcı özelliği vardır.


İçerisinde pelin otu, biberiye, nane, sedef otu,ada çayı, lavanta, eğir otu, tarçın, karanfil,zencefil, muskat, tane karabiber gibi sağlığımıza faydalı ve aromatik bitkiler ile birlikte elma sirkesi vardır.


Dört Hırsız Sirkesi ile gargara yapabilirsiniz. Mantarlı ve egzemalı bölgeleri dezenfekte ederek, tedaviye yardımcı olarak kullanabilirsiniz.

Bir bardak suya, bir tatlı kaşığı Dört Hırsız Sirkesi karıştırarak güvenle içebilir, bulunduğunuz ortamı dezenfekte edebilirsiniz.

HAVRANO ELMA SİRKESİ


Havrano Elma Sirkesi

Havrano sirkesi yörenin tatlı,ekşi, kırmızı ve yeşil elmalarının doğal fermantosyon yöntemi ile elde edilen bir sirkedir.

Tam bir şifa kaynağı olan elma sirkesi, yiyeceklerimizde, ve kişisel bakımda kullandığımız,hem faydalı hem iyileştirici etkiye sahip, özellikle enfeksiyonlara karşı çok etkili, aynı zamanda bünyemizi ve bağışıklık sistemimizi güçlendiren, insan sağlığının dostu, sofralarımızın vazgeçilemez mucizevi bir besin kaynağıdır.

Ben evimden sirkeyi özellikle de elma sirkesi ni asla eksik etmem. Her salatamda mutlaka kullanırım. Evimde beslediğim küçük canlarımın tüylerinin parlaklığı için su ile seyrelttiğim elma sirkesini kullanıyorum. Üstelik pireye karşıda çok ama çok etkili. Kimyasal toz yada sıvı pire ilaçlarındansa onlar için hazırladığım elma sirkesi karışımlı suyu kullanıyorum.

Elma sirkesi, içeriğinde bulunan potasyum, fosfor, kalsiyum, magnezyum, demir vb. mineraller ile beta-karoten,c vitamini, E vitamini sayesinde vücudun dengesini koruyor.

Elma Sirkesinin Faydaları

Kan dolaşımını hızlandırır.
Zayıflamaya yardımcı olur.
Enfeksiyonlara karşı etkilidir.
Bakterileri yok eder.
Kan şekerini düzenler.
Kalp-damara iyi gelir.
Hiper tansiyon ve diyabet hastalıklarına iyi gelir.
Sivilceleri giderir.
Salata ve yemeklere lezzet verir.

Doğal ve sağlıklı ürünler için sizlerinde mutlaka Havrano Sirkeleri tanışmanızı istiyorum.

Havrano Sirke