HAREM’S SİLVER BLACK MASK SALYANGOZ ÖZLÜ SİYAH GÜMÜŞ MASKE

Salyangoz Özlü Arındırıcı & Siyah Nokta Karşıtı Bakım Maskesi

Uzun zamandır kullandığım ve tüm ürünlerinden çok memnun kaldığım bir markadan bahsetmek istiyorum sizlere. Harems kozmetiğin ürünlerini ben çok severek kullanıyorum.

HAREM’S SİLVER BLACK MASK SİYAH (GÜMÜŞ MASKE-SALYANGOZ ÖZLÜ)

Salyangoz Özlü Arındırıcı, Siyah Nokta Karşıtı Bakım Maskesi 

Salyangoz özü, kolajen, vitaminler, doğal yağlar ve minerallerle zenginleştirilmiştir. Cildinizi çevresel faktörlerden oluşan kirlilikler ve makyaj kalıntılarından arındırmak için kullanabilirsiniz. Siyah nokta oluşumuna engel olmaya yardımcı olur.•Salyangoz salgısı insan ile uyumlu moleküller içerdiğinden güçlü bir cilt yenileyicidir.
•Salyangoz salgısı ve collagen ile formüle edilmiş olan bu maske içeriğindeki elastin, enzimler ,antioksidanlar, Hyoluronicasid, glycolidasid ,doğal antibiyotikler ,A,D ve C vitaminleri ve çinko ,bakır gibi elementler ile cildin yeniden yapılandırılmasına ,çevresel koşulların yol açtığı hasarlara ,siyah noktalara ,akne oluşumuna karşı koruma sağlar.
•Cildi yeniler.
•Pürüzsüz ve daha sağlıklı ışıldamasını sağlar.

 

Salyangoz Özlü Arındırıcı, Siyah Nokta Karşıtı Bakım Maskesi Nasıl Kullanılır?

Haftada 1 kere fırça ya da parmağınızla göz ve dudak çevresi hariç cildinize ince bir tabaka halinde sürün. 20-30 dakika beklettikten sonra kuruyan maskeyi soyarak yüzünüzden çıkarın. Ilık su ile durulayın.
•Göz ile temasından kaçının. Kaş ve saçlı bölgeye kesinlikle uygulamayınız. Herhangi alerjik reaksiyona karşı, kullanmadan önce el bileğinizin iç tarafında mutlaka test ederek kullanınız.

Merak edenler siyah-gümüş maskeyi denemek isteyenler için instagram adresleri  @haremskozmetik

Ayrıca Rossman Marketlerden ya da Harem’s Kozmetik resmi web sitesinden sipariş verebilirsiniz.