AksesuarModaUncategorized

Halka Küpeler Geri mi Döndü?

Halka Küpeler Geri mi Döndü?

Halka Küpeler yine gündemde

Vintage adını sıkça duyar olduk so zamanlarda. Eskiye damgasını vurmuş ne var ne yok artık vintage adı altında yeniden hayatımızda.

Giyim,mobilya, makyaj yada saç modeli olarak hayatımızın her alanında bir vintage modasıdır aldı başını gidiyor.

Yeni keşiflerin eksikliğini mi kapatmak amaç yada gerçekten bir özlem mi duyuluyor eskiye bilemiyorum. Sizin fikriniz nedir bu konu hakkında? Yorumlarınızı bekliyorum.

Eskiye Özlem Vintage Modası

Halka Küpeler Moda

Eskiden moda olan ne varsa şimdi yine moda. Bir beden büyük al seneye de giyersin esprisi şimdi sokaklarda gençlerin üzerinde moda olarak geziyor. Kendilerine 1-2 beden büyük montları ,pantolon ve gömlekleri giyip giyip yakışsa da yakışmasa da moda akımına ayak uyduruyorlar .

Yeniden moda olan vintage giyimler arasında birde İspanyol pantolonlar var. Boyfriend adıyla giyilen o koca koca pantolonları da unutmayalım.

Vintage adıyla geçmişe dönüş birde aksesuarlarda yaşanıyor elbette. Mesela bu yazın en vintagesi halka küpeler.

Modası geçer mi diyebilirsiniz halka küpelerin. Bana sorarsanız sürekli kullandığım bir aksesuar olduğu için halka küpeler bana hep moda.

Halka Küpeler Yine Yeniden Moda

Kaynak Pinterest

Halka küpelerin kullanımı çok rahat ve uyumlu . Her tarz giyimin kurtarıcısı derim ben halka küpeler için.

Bu sezonda yine trend olarak göreceğimiz halka küpeler aslında eskinin bilindik düz ,sade ,altın yada gümüş rengi ,basit metal olarak değil de daha cicili bicili, daha renkli ,daha taşlı olarak moda akımına yön verecek türden.

Her türlü kombine uyum sağlayan hatta bolca renk katacak olan halka küpe modellerini sizinle paylaşmak istiyorum.

Yeni Trend Halka Küpe Modelleri

Kaynak Stradivarius

Resimler Kaynak pinterest

Sizin favoriniz hangisi ?

Halka olsun benim olsun ❤️

Etiketler

İlgili Makaleler

11 Yorum

  1. Halka küpelerin geri dönüşü muhteşem olmuş. Biz de takar ve nostalji yaşarız. Çok severim halka küpeyi. Bunu öğrendiğim güzel oldu Teşekkürler Seyhancım

  2. Halka küpelerin modası geçmek bilmiyor.Ben çok kendime yakıştıramasamda Harika modeller var 🙂

  3. 90 modası, iyi hatırlarım, bir çok bayanın tercihi idi, halen tercih edenler var, özellikle orta yaş grubu kullanmakta, bence de modası geçmedi.özellikle taşlı şekilde yeni tasarımlar geliyor.

  4. Nerede o eski halka küpeler 🙂 şaka bir yana 80’ler ve 90’ların modası olan halka küpeler günümüzde de sıklıkla çevremde görüyorum. Özellikle metalik renkli olan halka küpelerin hanımların üzerinde güzel durduğunu düşünüyorum. Maddi olarak da alınabilecek ucuz aksesuar ürünlerinden olduğu için estetik görüntüsüne önem veren hanımların kullanabileceği güzel bir aksesuar.

Yorumunuzu Bekliyorum

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Kapalı
Kapalı
%d blogcu bunu beğendi: