Giyimrehberi.com İle Alışveriş Daha Kolay

Giyimrehberi Deneyimim

Merhaba bipudra.com ailem. Bugün sizlere henüz yeni tanıştığım ve çok da sevdiğim bir alışveriş rehberi sitesinden bahsetmek istiyorum. Son bir haftadır uzun uzun zaman geçirdiğim ve aradığım tüm markalara ulaşabildiğim çok yönlü bir site.

Giyimrehberi.com internetten alışveriş yapmayı sevenlerin vazgeçemeyeceği bir site.

En sevdiğim yanı ise çok kapsamlı olması ve herkese hitap ediyor olması oldu. Nasıl mı? Hemen anlatmaya başlıyorum.

Giyimrehberi.com 3 bölümden oluşan bir alışveriş rehberi.

Giyim markaları

Giyim mağazaları

Giyim alışveriş siteleri

Giyim Markaları

Giyimrehberi.com kendisine giyim markaları adında bir bölüm açmış ve bu bölümde bayan giyim,erkek giyim ,tesettür giyim,büyük beden giyim,spor giyim,bebek ve çocuk giyim,ayakkabı,aksesuar ,gelinlik gibi kategorilerin markalarının tanıtımını yapıyor.

Misal bayan giyim bölümüne girerseniz dünyaca ünlü markalar ve ülkemizden bir çok hazır giyim markasına yada bilmediğiniz bir çok markaya ulaşabiliriz.

Bu şekilde tam 12 kategorisi bulunuyor ve bu kategorilerde dünyanın ve ülkemizin önde gelen markaları yer alıyor.

Her kategoride markaların logoları var ve bu logolara tık tık yapıyoruz direk markanın sitesine gidiyoruz. Süper kolaylık. Hepsi bir arada harika bir sistem yapmışlar tebrikler.

Giyimrehberi.com

Giyim Mağazaları

Giyim mağazaları bölümünde ise ülkemizdeki AVMlerde bulunan mağazaları listeliyor.

Şimdilik sadece İzmir,İstanbul ve Ankara’daki AVMlerin mağazaları var ama sabır sevgili bipudra.com ailesi zamanla diğer şehirlerimizi de ekleyecekler sözünü aldım.

Giyim Alışveriş Siteleri

Bu bölümde aynı giyim markaları bölümüne benzer aslında .

Bir çok bölüm kategoriler halinde özenle hazırlanmış ve her kategori yine her markanın logosu ile Web sitelerine bağlanmış.

Modayı takip eden yada etmeyen herkesin ilgisini çekecek olan ve çok da severek kullanacağına inandığım bir alışveriş rehberi

giyimrehberi.com ile tanışmayı unutmayın. Ben sitede beklentimden daha fazlasını buldum . Umarım sizlerin de hoşunuza gidecektir.

Siteye ulaşmak bir tık giyimrehberi.com

Alışveriş Uncategorized