Drxdion Dermakozmetik El Bakım Losyonu ile Yumuşacık Sağlıklı Eller

Drxdion Dermakozmetik El Bakım Losyonu ile Yumuşacık Sağlıklı Eller

Malum çok uzun zamandır yaşanan corona virüsü nedeniyle hepimiz evdeyiz. Ve evde olmak bizim gün içinde daha çok temizlik gibi işlerle uğraşıyoruz. Elbette normal zamanlarda da temizlik yapıyoruz ancak şimdi içinde bulunduğumuz sıkıntılı dönem yüzünden sanırım temizlik biraz daha çoğaldı. Temizlenen yerler acaba mı diyerek günde kaç kere daha üzerinden geçilerek temizleniyor ? Ben sayısını tutamıyorum bile artık. O derece takıldım yani. Gün içinde en çok ellerimizi kullandığımız göz önünde bulundurulduğunda en fazla bakıma da onların ihtiyacı olduğunu görebiliriz. El yıkama ve dezenfektan kullanımına bağlı olarak iyice kuruyup yıpranan ellerimizin onarıcı ve besleyici bir bakıma özellikle bu dönemde daha da çok ihtiyacı olduğu kesin. İçeriğinde çok sayıda kimyasal barındıran el bakım losyonları ya da diğer el bakım kremleri ürünleri ilk etapta ellerinizi nemlendirmiş gibi görünse de uzun vadede hiçbir işe yaramaz. İlk başlarda memnun olduğunuzu düşünseniz bile daha sonra ellerinizde ilk olarak daha erken yaşlanma izlerine rastlamanız kaçınılmaz. Corona karantinasından bu yana hem kendim hem de ailem için güvenli ,sağlıklı ve doğal bir marka olan Drxdion Dermakozmetik ürünlerini kullanmayı tercih ettiğim için ne kadar doğru bir karar verdiğimi her geçen gün daha iyi anlıyorum. Bence bu içinde olduğumuz durumda sizlerinde tercihi kesinlikle Drxdion dermakozmetik el bakım losyonu gibi daha doğal olan ürünlerden yana olmalıdır.

Drxdion Dermakozmetik El Bakım Kremi

Drxdion Dermakozmetik El Bakım Losyonu İçeriği

İçeriğindeki sarı kantaron, zeytin çiçeği, papatya, çay ağacı yağı, koenzim Q10, at kestanesi, hyalünorik asit, penthenol ve üvez ağacı bitkisi sayesinde Drxdion dermakozmetik el bakım losyonu ellerinizi baştan yaratır.

Tüm lekeleri yok ederek çatlakların iyileşmesini sağlayan el kremi daha ciddi rahatsızlıkları da tedavi eder.

Özellikle belli bir yaştan sonra kişilerin mustarip olduğu tırnak mantarı ile savaşan ürün deride oluşan egzama ve sedef hastalığınıda iyileştirir.

Bu tarz istenmeyen sorunların tekrar ortaya çıkmasına engel olur.

Daha sağlıklı ve genç görünen eller için düzenli kullanımla tatmin edici sonuçlar alabilirsiniz.

Bugüne kadar bende ya da ailemde herhangi bir yan etkisi olmayan gerçekten çok başarılı bir el losyonu. Özellikle kokusunu çok seviyorum. Cildimde hemen emilmesi ve yapış yapış bir his bırakmaması çok güzel.

Temizlenmiş ellerinize uygulayınız.

Günlük kullanıma uygundur.

Tırnaklar içinde kullanımı uygundur.

Dermatolojik olarak test edilmiştir.

Drxdion Dermakozmetik Ürünlerine eczanelerden ya da markanın resmî Web sitesinden ulaşabilirsiniz .

Bu yazımızda ilginizi çekebilir.

Drxdion Dermakozmetik Vücut Losyonu

1 thought on “Drxdion Dermakozmetik El Bakım Losyonu ile Yumuşacık Sağlıklı Eller

  1. içerik bakımından oldukça sağlam görünüyor el kremi. denemek isterim

Yorumunuzu Bekliyorum

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

%d blogcu bunu beğendi: