AlışverişBiPudraBipudra TanıtımEvde Nasıl Yapılır?Güzellik & Bakım

Doal Kozmetik Keratin Seti İle Saç Bakımı


Her kadının dönemsel olarak yaşadığı saç kırılması ve yıpranması problemleri aslına bakıldığında oldukça doğaldır. Birçok farklı sebebe bağlı olarak saçlarda oluşan yıpranma problemlerinin giderilmesi için çözümler mevcuttur. Özellikle kuaförler tarafından sıklıkla önerilen keratin bakımı saçların uygulama sonrasından itibaren çok daha canlı ve sağlıklı görünmesine neden olmaktadır.

Doal Kozmetik Keratin Seti

Doal Kozmetik Keratin Seti

Keratin bakımı uygulamasını aslında evinizde kendinizinde saçlarınıza Keratin bakımı yapabileceğinizi üstelik daha uyguna yapabileceğinizi söylesem ne düşünürsünüz? Kuaförlere bir sürü para vermektense ben şahsen kendi bakımımı kendim evimde yapmayı tercih edenlerdenim. Üstelik bir sürü işlem yapılmasına bile gerek kalmadan , kendi saç bakımımı kendim yapıyorum. Doal Kozmetik Keratin Seti kullananlardan biri olarak kesinlikle size tavsiyem kendi saç bakımınızı kendiniz yapmanızdır.

Ben keratin bakımıDoal Kozmetik Keratin Seti ile yapmayı tercih ediyorum.

❣️Doal Keratin Sütü
❣️Doal Keratin Milk Sprey
❣️Doal Keratin Şampuanı
❣️Doal Çift bazlı Keratin Sprey

Kullandığım keratin bakım ürünleri bunlar.

Saçlarım kullanmaya başladığımdan beri daha parlak,daha sağlıklı ve daha canlı bir görünüme kavuştu.

Doal Kozmetik Keratin Setinin kokularına özellikle bayıldım. Saçlarımın banyodan sonra çok daha kolay taranmasını sağladı. Yumuşacık saçlarım ve mis gibi kokuyorlar.

Doal Kozmetik Keratin Seti Nasıl Kullanılır?

İlk olarak Doal Kozmetik Keratin Şampuanı ile saçlarımı yıkıyorum. Ardından Doal Kozmetik Keratin Sütünden saçlarıma uygulayarak masaj yapar şekilde iyice yediriyorum. Biraz beklettikten sonra duruluyorum.

Duş sonrasında nemli saçlarıma Doal Kozmetik Keratin Sütünün spreyinden sıkıyorum. Beyaz şişe olanından. Ardından durulama gerektirmiyor. Ve misler gibi kokuyor.

Pembe olan Doal Kozmetik Keratin spreyi ise ister nemli ister kuru saçta durulama gerekmeden kullanılabiliyor.

Hepsi büyük boy ve çok şık ambalajlara sahip ürünler.

Ürünler ile ilgili daha detaylı bilgi ya da sipariş için TIKLAYIN

Etiketler

İlgili Makaleler

Yorumunuzu Bekliyorum

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Kapalı
Kapalı