Cilt Bakımı Önerileri

Cilt Bakımı Önerileri

Cilt bakımı önerilerine geçmeden önce bilinmesi gereken en önemli şey öncelikle yüzünüzü ,cildinizi çok iyi tanımak gerektiğidir.

Cilt tipinin; karma, yağlı ve kuru olduğunu, akneli veya akneye meyilli olup olmadığını, bildikten sonra cilt bakımı çok daha kolay ve sağlıklı olacaktır. İlk olarak cildinizi tanımaya çalışın. Bunu evde kendini kolayca öğrenebileceğiniz gibi isterseniz ihtiyaç dahilinde bir uzmandan da yardım alabilirsiniz.

Cilt bakımı önerileri

Sabah Cilt Bakımı Nasıl Olmalıdır?

Sabah cilt bakımı nasıl olmalıdır? İşte sorunun cevabı .Cilt tipine uygun bir temizleyici ile sabah kalktığınızda yüzünüzü yıkamalı, ardından yine cilt tipinize uygun bir toniği yüzünüze uygulamalısınız.

Kesinlikle ve kesinlikle cildinizin aksine bir ürün kullanmayın.

Son olarak da cilt tipinize uygun bir nemlendirici ile cildinizi nemlendirmelisiniz.

Akşam Cilt Bakımı Nasıl Olmalıdır?

Akşam cilt bakımı nasıl olmalıdır?

Akşam cilt bakımı nasıl olmalıdır? Akşam yatmadan önce de, kullanmak istediğiniz kağıt maske, kil maskesi, serum, peeling varsa uygulayabilir, hemen ardından da rutin temizleyici, tonik ve nemlendirici bakımınızı uygulayıp yatabilirsiniz.

Cilt Bakımında Sabun

Drxdion Dermakozmetik El Yapımı Sabunlar

Eğer sabun kullanıyorsanız, sabunun ph değerine mutlaka bakmalısınız. Yüzünüzü geren hiçbir sabun ve temizleyiciyi kullanmamaya özen göstermelisiniz.

Ben yaklaşık olarak 15-20 gündür drxdion dermakozmetik doğal lavanta yağı sabunu kullanıyorum. Ve bu sabunun artıları ,doğallığı, cildimi derinlemesine temizlemesi ve kurutmamasını çok sevdim.

Eğer cildinizde şikayet ettiğiniz ciddi sorunlar varsa en yakın hekime görünmeniz en iyisi, kendi başınıza halletmeye kalkmamalısınız. Cildinizde lekelenme, yanık vb. gibi kalıcı hasara neden olabilirsiniz.

Bir Kaç Tüyo

•Cildiniz için doğal maskeler kullanmak istiyorsanız, aknelerinizi söndürmesi için o bölgeye sarımsak, soğan sürebilirsiniz. İçerisinde ki antioksidan ile sivilceyi kurutacaktır.

•Cilt tonunuzu beyazlatmak ve ton eşitsizliğini gidermek için pirinç suyunu sürüp 15 dakika kadar bekletip, durulayabilirsiniz.

•Siyah nokta probleminiz varsa, yumuşak uçlu bir fırça yardımıyla karbonat sürebilirsiniz, fırçanızın yeni ve kullanılmamış olmasına dikkat etmelisiniz.

•Kirpiklerinizin güçlenmesi ve uzaması için ise badem yağını yatmadan hemen önce sürüp yatabilirsiniz.

Bu Makalelerimizde İlginizi Çekebilir.

 • The Trendiest Clothes for Men’s Fashion
  Hello again everyone, how are you? We are already on the last day of the holiday. How did you spend the holiday, I hope everything went well to your heart’s content. As always, we were after research for you. As a result of my search for new new online stores,Read More →
 • The Most Stylish Business Casual Shirts for Women
  Hello everyone, today I would like to tell you a little about daily wear fashion for women. We women like to dress, especially fashionable, more than men, don’t we? So that’s exactly what I am. No matter in my business life or at home, I always like to dress inRead More →
 • The Address of Quality and Elegance in Underwear Cosmolle
  Hello everyone Today’s article is about underwear, which we women need and are very curious about. An underwear should be both comfortable and add elegance to you, right? Personally, I choose my underwear from two categories: comfort and elegance. Being comfortable is just as important to me as being stylishRead More →
 • Web Sitesi Çevirisi
  Web Sitesi Çevirisi Nedir? Dijitalleşmenin en büyük getirilerinden biri web sitelerin yurt dışına açılma imkânını kolaylaştırmasıdır. Bu açıdan bakıldığında yabancı dil en büyük gereklilik olarak karşımıza çıkar. Yabancı alıcılara ulaşan sitelerin hedef ülke diline çevrilmesi ön koşuldur. Burada başvurulması gereken ise web sitesinin tercüme edilmesidir. Web sitesi tercümesi diğer alanlardan farklıRead More →
 • Last fashionable women’s clothing trends
  Again to all of you huge hiers, how are you, I hope you are doing well? Spring came too thankful. And my daughter’s school has entered on vacation. It’s a very short time but get it. And we decided to make a vacation on the head with my daughter. EeeRead More →

Yorumunuzu Bekliyorum

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.