AlışverişBiPudraBipudra TanıtımGüzellik & Bakım

Boyalı, Yıpranmış ,Cansız Saçlar İçin Bakım Nasıl Olmalı?

Biz kadınlar her zaman daha çekici , daha alımlı ve daha havalı olmayı severiz. Ve biz kadınlar  için saçlar her daim hep ön planda olmamızı sağlayacak en önem verdiğimiz detaylarımızın en başında gelir.

Saçlarımızın kesim modelinden rengine kadar her detay bizim için çok önem taşıyor. Çünkü bizi biz yapan en büyük detayımız , farkımız saçlarımız.

Bir dönem saç rengimi sarı olarak çok kullandım. Ardından çikolata kahve derken şimdi ise modaya ayak uydurmayı seven ben saçlarımı renkli boyalarla boyamayı tercih ediyorum. Son dönemlerde özellikle favori rengim PEMBE komple yapmamış olsam da saçlarımın tepeden 4-5 parmak altından itibaren rengi Pembe artık. Bana ayrı bir hava kattığına inanıyorum. Ve saçlarımı çok seviyorum.

Saçlar pembe, mavi, yeşil, sarı ya da kahve tonları boyansın fark etmez yapılması gereken tek şey bakım… Boya geç haydi bitti değil olay. Kullandığımız boyaların içerisindeki kimyasallar nedeniyle özellikle ben gibi iddialı renkler tercih edenlerin saçları haliyle belli bir bakım yapılmazsa sonucu hüsranla bitiyor. Çünkü normal saçlardan daha çok bakıma ihtiyaç duyar boyalı saçlar. Klordan korunmalı, aşırı sıcak su ile yıkanmamalı, çok sık yıkanmamalı, renk koruyucu ürünler kullanılmalı, maskeler yapılmalı, paraben ve sülfat içermeyen ürünler tercih edilmeli gibi gibi gibi….

Nerede o pembe pembe boyadığın harika saçların? diye kimse size sormadan hemen güzel bir bakıma girmeye ne dersiniz. Bana saçlarımla ilgili çok soru geliyor. Hem bu kadar canlı hem bu kadar parlak hem de bu kadar sağlıklı saçlarının sırrı nedir diye?

Bugün sizlere saçlarımın sırrını anlatacağım. Hadi kahveleriniz hazır ise okumaya devam edin.

Elbette ilk boyamaya başladığım zamanlarda saçlarım aşırı yıpranmıştı. Tamam renk güzel hoş görünüyordu ama yıpranma ve dökülme özellikle çok fazlaydı. Biraz araştırma sonucunda beni bu sağlıklı , canlı ve mükemmel saçlara kavuşturan bir marka ile tanıştım. Yanmış , yıpranmış cansız ve kopmuş saçlara özel bir seti olan Concept Beauty benim kurtarıcım oldu. Kullanmaya başladığım ilk günden bu yana iyiki diyorum hep.

Yanmış, Yıpranmış ve Kopmuş Saçlara Özel Concept Beauty Bakım Seti

Concept Beauty özel bakım seti içeriğindeki özel bileşenler sayesinde hem saçları hem da saç derisinn nemlendirilmesini, temizlenmesini sağlıyor. Bu set sayesinde saçlar çok daha kolay taranıyor. Saçların hasar almış kısımlarını onarırken aynı zamanda istenilen şekle girmesi için de büyük yardımcı oluyor. İlk olarak şunu belirtmeliyim ki içerisinde kesinlikle sülfat, paraben, sls, sles, als ve tuz bulunmuyor. Günlük kullanıma uygun ve saç derinize dost ph değerine sahip bir bakım şampuanı.

Yanmış, Yıpranmış ve Kopmuş Saçlara Özel Bakım Seti

7 üründen oluşan bakım setinin içinde neler var gelin bakalım.

Concept Beauty şampuan, keratinli dermo saç bakım shotı, nemlendiricili dermo saç bakım shotı, iki fazlı saç sütü, saç bakım serumu, ipek protein saç bakım maskesi, yıkama  ve bakım seti.

Tüm set saçların en güzeline en sağlıklısına kavuşmanız için özel tasarlanmış.

Ben bu seti kullanmaya başladığım günden beri saçlarım inanılmaz sağlıklı ve canlı. Dökülmeler neredeyse yok oldu. Kırıklar sıfır, parlaklık yüzde yüz… daha ne isterim ki değil mi?

Sizlere markanın bir kaç ürününü daha göstermek istiyorum. Onları da sipariş verdim en kısa zamanda her biri ile ilgili detaylı yorumlarımı yeni yazılarımda bulabilirsiniz.

Saç Bakım Serumları

Argan yağının saça olan inanılmaz etkisini hepimiz biliyoruz. Özellikle zayıf , yıpranmış ve kimyasal boyalarla işlem görmüş saçlar için kesinlikle kullanılması gereken Concept Beauty saç bakım serumu linkine BURADAN ulaşabilirsiniz.

Saç Bakım Serumu

Sizlere önerebileceğim bir diğer Concept Beauty ürünü ise saç bakımımızın olmazsa olmazı tamamlayıcı ürünler olan saç köpükleri. Sevmeyen yoktur eminim içinizde.

Şekillendirici Saç Köpüğü

Sizler için Concept Beauty markasının instagram ve bazı ürünlerinin linklerini bıraktım. Eğer saçlarımı seviyorum, saçlarım benim her şeyim diyorsanız bu markaya ve ürünlerine mutlaka ama mutlaka şans vermelisiniz.

Etiketler

İlgili Makaleler

Kapalı
Kapalı