Avon Attraction One Unisex Parfüm

Avon Attraction One Unisex Parfüm

Avon unisex parfümleri

Avon Attarction One Unisex Parfüm

Türkiye’nin öncü kozmetik firmalarından biri olan avon kozmetik yeniliklere tam hız devam ediyor. Yeni çıkartmış olduğu unisex parfümler ile adını daha da ilk sıralarda tutmayı garantiliyor.

Attraction One unisex hem kadın hem de erkeklerin çok severek kullanacağı  ve birbirlerini tamamlayacağı bir parfüm seti diyebiliriz.Feminen kokular ile maskülen kokuların güçlü etkilerinin başarılı bir şekilde hissedildiği yeni avon unisex parfümün şişe tasarımı da ayrı bir dikkat çekiyor.

Siyah ve beyazın uyumu ile şişelerinin birbirini eşitliyor olması ikimiz biriz sloganlarına bütünlük kazandırıyor.

View this post on Instagram

Haftanın ilk gününden herkese sevgiler ❣️ Türkiye’nin 1 numaralı parfüm markası @avonturkiye den bir ilk UNISEX PARFÜMLER Yeni Attraction One Fresh (Beyaz) heyecan verici ve sürprizlerle dolu sedir ağacı ve incir notalarından oluşuyor. Yeni Attraction One Intense (Siyah) kakule ve Sandal ağacı kokularının derin ve baştan çıkarıcı birleşiminden meydana geliyor. Attraction One hem kadın hem de erkekler tarafından kullanılabilen ve birbirini tamamlayan iki ayrı unisex kokuyu bir araya getirerek ,feminen notaların inceliği ile maskülen kokuların güçlü etkilerini bir arada sunuyor. Böylece çiftler arasındaki çekimi vurgulayarak aralarında manyetik bir çekim yaratıyor ve baş döndürücü bir etki bırakıyor. Yeni AVON Attraction One Unisex parfümleri denemek ,sipariş vermek ya da AVON temisilcisi olmak isterseniz bana #dm yoluyla ulaşabilirsiniz. #ikimizbiriz #avon #avonturkiye #avonparfüm #avonattraction #avonattractionone

A post shared by ❤︎︎ 𝐁𝐢𝐏𝐮𝐝𝐫𝐚-𝐁𝐥𝐨𝐠𝐠𝐞𝐫︎ (@bipudracom) on

Feminen notaların inceliği ile maskülen kokuların güçlü etkilerinin bir arada oluşu çiftler arasındaki çekimi daha da vurgulayarak baş döndüren mükemmel bir çekim gücünü ortaya çıkarıyor.

Avon Attraction One Fresh (Beyaz Şişe)

Beyaz şişede ile sunulan Avon Attraction One Fresh heyecan verici ve sürprizler ile dolu sedir ağacı ile incir notalarından oluşan mükemmel bir koku.

Avon Attraction One Intense (Siyah Şişe)

Avonun siyah şişe ile sunduğu Avon Attraction One Intense ise kakule ve sandal ağacı kokularının derin ve baştan çıkarıcı birleşiminden oluşuyor.

AVON unisex parfümlerin her biri 50 ml lik şişelerde özel kutuları ile tanıtıma özel fiyatlarla sizler için satışa sunuldu.

Yeni Attraction One Unisex Parfümleri mutlaka denemelisiniz.

Avon üyeliği ya da ürün siparişi için instagram adresimden bana ulaşabilirsiniz.

Avon Mggix Makyaj Bazı

İlginizi çekebilir ☝🏻☝🏻

CATEGORIES
TAGS

COMMENTS

Wordpress (4)
 • comment-avatar

  kokularına ben de bayıldım Avon attraction parfümlerinin

 • comment-avatar

  Avon Attraction One Unisex Parfümün kokusunu çok merak ettim. Avon’un parfümleri hoş ve ferah oluyor. Hemen denemeliyim.

 • comment-avatar

  Hımm denemek lazım…

 • comment-avatar

  Kokularına bayılıyorum beyaz olanı güzel kokuyor

 • Disqus (1 )
  %d blogcu bunu beğendi: