Avon Attraction One Unisex Parfüm

Avon Attarction One Unisex Parfüm

Türkiye’nin öncü kozmetik firmalarından biri olan avon kozmetik yeniliklere tam hız devam ediyor. Yeni çıkartmış olduğu unisex parfümler ile adını daha da ilk sıralarda tutmayı garantiliyor.

Attraction One unisex hem kadın hem de erkeklerin çok severek kullanacağı  ve birbirlerini tamamlayacağı bir parfüm seti diyebiliriz.Feminen kokular ile maskülen kokuların güçlü etkilerinin başarılı bir şekilde hissedildiği yeni avon unisex parfümün şişe tasarımı da ayrı bir dikkat çekiyor.

Siyah ve beyazın uyumu ile şişelerinin birbirini eşitliyor olması ikimiz biriz sloganlarına bütünlük kazandırıyor.

Feminen notaların inceliği ile maskülen kokuların güçlü etkilerinin bir arada oluşu çiftler arasındaki çekimi daha da vurgulayarak baş döndüren mükemmel bir çekim gücünü ortaya çıkarıyor.

Avon Attraction One Fresh (Beyaz Şişe)

Beyaz şişede ile sunulan Avon Attraction One Fresh heyecan verici ve sürprizler ile dolu sedir ağacı ile incir notalarından oluşan mükemmel bir koku.

Avon Attraction One Intense (Siyah Şişe)

Avonun siyah şişe ile sunduğu Avon Attraction One Intense ise kakule ve sandal ağacı kokularının derin ve baştan çıkarıcı birleşiminden oluşuyor.

AVON unisex parfümlerin her biri 50 ml lik şişelerde özel kutuları ile tanıtıma özel fiyatlarla sizler için satışa sunuldu.

Yeni Attraction One Unisex Parfümleri mutlaka denemelisiniz.

Avon üyeliği ya da ürün siparişi için instagram adresimden bana ulaşabilirsiniz.

Avon Mggix Makyaj Bazı

İlginizi çekebilir ☝🏻☝🏻

4 yorum

  1. Avon Attraction One Unisex Parfümün kokusunu çok merak ettim. Avon’un parfümleri hoş ve ferah oluyor. Hemen denemeliyim.

Yorumunuzu Bekliyorum

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.