AlışverişBiPudraBipudra TanıtımEvde Nasıl Yapılır?Güzellik & Bakım

Alnınızın Daha Küçük Görünmesini Sağlayacak Makyaj Yöntemleri Ve AVON Loaded Likit Rujlar

Alnınızın Daha Küçük Görünmesini Sağlayacak Makyaj Yöntemleri

Alnı küçük göstermek, bazı makyaj yöntemleri ile mümkün. Güzellik ve bakım ürünleri, doğal özelliklerimizi geliştirmemize ve iyileştirmemize yardımcı olur. Ayrıca, daha belirgin hale getirmek istediğimiz özelliklerimizi de öne çıkarabilir. Daha dolgun dudaklar, daha kalın kaşlar, daha küçük bir alın gibi istekleriniz varsa, makyaj malzemelerinin gücünden faydalanabilirsiniz.

Bir süreliğine alnınızın göze batmasını önlemek ve daha küçük görünmesini sağlamak için aşağıdaki ipuçlarını değerlendirebilirsiniz.

Allık ile Alnı Küçük Göstermek

  • Alnınızın dikkat çekmesini engellemek için daha parlak bir allık tonu kullanın.
  • Pembe ve şeftali tonları iyi bir seçim olabilir.
  • Elmacık kemiğiniz boyunca allığı uygulayın.
  • Yanaklarınıza vurgu yapmak için ürünü yukarı doğru uygulayın.
  • Işıltılı ürünler kullanmak daha etkili bir yöntem olacaktır. Işığın yanaklarınıza yansımasını sağlayarak, dikkati yüzünüzün merkezine çekmiş olursunuz.

Highlighter ile Alnı Küçük Göstermek

  • Highlighter, vurgulama yapmak için iyi bir seçenek. Ürünü alnınıza uyguladığınız zaman ışığı dağıtır. Böylece dikkatleri büyük alın görünümünden çeker.
  • Pırıltılı bir highlighter seçin ve alnınızın ortasına hafif miktarda sürün. Sonrasında ürünü sağa ve sola doğru karıştırın.
  • Highlighter’ı burun köprüsüne de uygulayabilirsiniz.
New well highlighter

Bronzlaştırıcı ile Alnı Küçük Göstermek

  • Alnınızı anında daha küçük göstermek için bronzlaştırıcı kullanabilirsiniz. Efektin görünür kılınması için bronzlaştırıcının mat formülde ve doğal cilt tonunuzdan en az 3 ton daha koyu olması gerekir.
  • Bir allık fırçasına biraz bronzlaştırıcı alın ve ürünü şakaklarınıza, saç çizginizin etrafına uygulayın.

Göz Makyajı ile Alnı Küçük Göstermek

Bu teknik sayesinde yüzünüzün odak noktası gözleriniz olacak. Sonuç olarak, herhangi bir kişinin dikkatini alnınızdan uzaklaştırmış olacaksınız. Bunun için çekici bir göz makyajı yapmalısınız. Göz makyajınız yüz şekliniz ile uyumlu olmalı ve gözlerinizi öne çıkarmalı. Ayrıca, koyu renkli göz makyajını da deneyebilirsiniz.

Ruj ile Alnı Küçük Göstermek

Bazı ruj renkleri hem ilgi çekici hem de çok yönlü özellikler sunuyor. Bunlar arasında parlak pembe, mat kırmızı ve mercan rengini sayabiliriz. Herkesin dikkatini geniş alnınızdan uzaklaştırmak için bu renkteki rujları kullanabilirsiniz. Avon kozmetiğin yeni çıkarmış olduğu AVON loaded likit rujlar tam da istediğimiz gibi ilgi çekici.

Avon loaded likit ruj ?

Islak görünümlü dudaklar ,süper parlak pigmentler ile tüm gözler dudaklarınızda olacak.

Etiketler

İlgili Makaleler

Kapalı
Kapalı