AlışverişBiPudraBipudra TanıtımSağlık

Adalox İntim Sprey

Temizlik konusunda saçlarımız için , vücudumuz için ya da diş bakımımız için mutlaka su harici ekstra ürünler kullanıyoruz. Kim dişlerini macunsuz fırçalıyor? Yada saçlarınızı şampuan kullanmadan mı yıkıyorsunuz? Hayır değil mi? Peki intim bakımımız için de mutlaka ekstra bir ürün kullanmamız gerektiğini acaba ne kadarımız biliyor? Ya da ne kadar kişi intim bakımı için su harici ekstra bir ürün kullanıyor?

Aslında intim hijyeni yukarıda saydığım kişisel bakımlarımızın en başında gelmeli. Ama ne yazık ki çoğumuz intim bakımını sadece başına herhangi bir hastalık geldiği zaman daha çok önemsiyor. Ne kadar da yanlış bir davranış bu.

Düzenli olarak diş fırçalamak gibi ,banyo yaparken kullanılan ürünler gibi intim hijyeni içinde en baştan önlem almak oysa ki bir çok hastalığın önünü kesecektir.

Özellikle adet dönemlerinde rahimde biriken dışa atılamayan kanamalar, cinsel ilişki sonrası rahim duvarında kalabilecek olan salgılar belli bir süre sonrasında hem kokuya hem de mantar gibi hastalıklara neden olabilir.

Bu nedenle her zaman için sadece su ile temizlemek yeterli olmayacaktır. Sabun ya da kullanılan duş jelleri gibi temizleyiciler vajinanın koruyucu doğal asidik ortamını değiştirir. Ve temizlediğimizi düşündüğümüzün tam aksine  enfeksiyonların daha kolay oluşmasına yol açar. Bunların yerine kullanacağınız  Adalox intim sprey sayesinde bu hastalıkların da oluşmasına engel olmuş oluyoruz. Demek ki genital bölge temizliğimiz için Adalox intim sprey kullanmanız çok gerekli!

Adalox İntim Sprey

Dermatolojik olarak test edilmiştir.

Günde 3 kere kullanımı uygundur.

Kadın ve erkek için uygun olan Adalox intim spreyi 3 yaşından küçük çocuklarda kullanılmaz.

100mllik sprey hallinde olmasıyla kullanımı çok kolaydır.

Günün her anında yanınızda taşıyarak intim temizliğiniz için kullanabilirsiniz.

Dış genital bölgenin günlük bakımını  ve hijyenini sağlamak için kullanılır.

Her üründe olduğu gibi Adalox intim sprey de düzenli kullanıldığı sürece  istenmeyen kokuların giderilmesini sağlıyor.

İlişki öncesinde ve sonrasında kullanılarak genital bölgede gerekli hijyeni sağlıyor.

Adalox İntim sprey yararlı bakterilere dosttur.

Özel formülü ile genital bölge flora dengesini sağlamaya yardımcı olur.

Adalox İntim Sprey  için yetkili eczanelereburadan ulaşabilirsiniz.

Etiketler

İlgili Makaleler

Kapalı
Kapalı