Ablanız Ya Da Abiniz Evleniyorsa Giyebileceğiniz Elbise Modelleri

Ablanız Ya Da Abiniz Evleniyorsa Giyebileceğiniz Elbise Modelleri

Özel günlerde elbise seçimi zordur. Ablanız ya da abiniz evleniyorsa elbise seçimi daha da zorlaşır. Gözler evlilik yolunda ilerleyen çiftin üzerinde olduğu kadar aile üyesi olan sizlerin de üzerindedir. Bu da nişan, nikah, düğün gibi özel günlerde giyeceğiniz kıyafetleri daha özenle seçmeniz gerektiği anlamına gelir. Bu  zorlu yolda size uygun elbiseleri beraber keşfetmeye ne dersiniz?

Söz Töreninde Giyebileceğiniz Abiye Modelleri

Söz töreni için elbisenizi seçerken dikkat etmeniz gereken ilk şey, söz törenin evde mi, açık hava da mı, kapalı mekanda mı yapılacağıdır. Evde yapılacak söz töreninde midi boy söz elbisesi ya da midi boy söz elbisesi tercih edebilirsiniz. Sade modeller de evde yapılacak söz törenleri için idealdir. Açık havada gerçekleşecek söz törenlerinde ise, balık söz elbiseleri, kloş söz elbiseleri, pullu payetli söz elbiseleri uygundur.

Nişan Töreninde Giyebileceğiniz Abiye Modelleri

Nişan töreninde ise siyah nişan elbiseleri ilk tercihiniz olabilir. Kış mevsiminde gerçekleşecek nişan töreni için uzun kollu nişan elbisesi ya da kadife nişan elbisesi tercih edebilirsiniz. Bahar mevsimi ya da yaz mevsiminde ise şifon, saten nişan elbisesi modellerini tercih edebilirsiniz. Neon renkleri tercih etmekten kaçınmalısınız.

Nikah Töreninde Giyebileceğiniz Abiye Modelleri

Nikah töreninde nasıl görünmek istediğinize karar verdiniz mi? Sade mi görünmek istiyorsunuz, iddialı mı? Nasıl göründüğünüze karar verdikten sonra modeller arasında tarzınızı en iyi yansıtan modelleri seçmeye başlayabilirsiniz. Sade ama şık olmak istiyorsanız dantelli nikah elbiseleri size göre. Daha iddialı bir elbise giymek istiyorsanız bordo nikah elbiseleri, siyah nikah elbiseleri, yeşil nikah elbiselerine göz atabilirsiniz. Tüllü nikah elbiseleri, pullu payetli nikah elbiseleri de iddialı bir görünüme sahip olmanızı sağlayabilecek elbise modelleri.

Alışveriş BiPudra Bipudra Tanıtım