Abiye Elbiselerde 2020 Modası

Abiye Elbiselerde 2020 Modası


2020 abiye elbise modelleri
yenilikçi çizgilerden oluşan modelleri ile ön plana çıkıyor. Yeni kesimler, farklı renkler ve yeni tarzlar yeni sezonda da abiye elbiselere yenilikler katmıştır.

Yeni sezonda abiye elbiselerde en çok tercih edilecek renk toprak tonlarında olacak gibi görünüyor. Geçmiş senelerde kısa abiye elbiseler daha çok tercih edilmiş olsa da 2020 de uzun elbiselerin daha çok ön planda olacağı öngörülüyor.


2020 Yılı Abiye Elbise Trendleri


Yılın trendi hangi renk olursa olsun abiye seçiminde ten rengine uygun seçimler çoğu zaman daha zarif bir görünüm sağlamaktadır. Sadece trend olduğu için tercih edilen renkler ten rengine uygun olmayabilir ve vücutta güzel durmayabilir bu sebeple vücut proporsiyonuna uygun abiyeler seçilmelidir.

2020 abiye modelleri kış sezonunda siyah vb. koyu renkler tercih edilse de yaz aylarında bu koyu renk tonları yerine rengarenk cıvıl cıvıl renklerde abiye elbiseler tercih edilmektedir. Mezuniyet törenleri gibi davetlerde sarı tonlu elbiseler ve şifon detayları tercih edilenler arasındayken, ortaokul mezuniyetlerinde ise daha renkli abiyeler tercih edildiğinde daha hoş bir görünüm elde edilmektedir. Daha genç kızlarda pembe, mavi ve sarı gibi rengarenk elbiseler tercih edilmektedir.
Birçok farklı organizasyon ve davette kullanabileceğiniz pek çok model seçenekte, en çok tercih edilen büyük beden abiye markaları geniş model ve tasarım seçenekleri ile abiyeleri kadınların beğenisine sunmaktadır. Büyük beden abiyelerle düğün, nişan ve açılış gibi özel davetlerde şık bir görünüme kavuşacaksınız.


Doğru Abiye Seçimi


Kusursuz görünüm elde edebilmek için abiye elbiseler tercih edilirken bedenine uyan elbiseler olmasına dikkat. Kadınlar için abiye elbise seçiminde giyim tarzını tam anlamıyla yansıtmak çok önemlidir. Elbise seçimi kararlaştırıldıktan sonra tamamlayıcı parçalar seçerken hangi rengin hangi renk ile uyumlu olduğunu, hangi kesimin hangi tonlarla taşınabileceğini iyi bilmek gereklidir.
Tercih edilen abiye çeşitlerinde ise en çok;
• Uzun abiye
• Uzun askılı ve işlemeli abiye
• Uzun payetli gece elbisesi
• Uzun halter yaka abiye
• Saten iki parça abiye yer almaktadır.

Uzun Abiye

Pierre Cardin Kırmızı Krep Carmen Yaka Uzun Abiye Elbise


Akşam yemeğine, resmi etkinliklere ve düğünlerde tercih edilebilecek bir elbisedir. Renk olarak kırmızı ve siyah daha çok tercih edilmektedir.


Uzun Askılı İşlemeli Abiye


Bebe mavisi rengi tercih edildiğinde daha hoş bir görüntü elde edilmektedir.

Uzun Halter Yaka Abiye


Uzun halter yaka derin yırtmaçlı payetli gece elbisesi oldukça iddialı bir seçimdir. Gümüş rengi tercih edildiğinde bir bütünlük yakalanmaktadır.


Uzun Payetli Gece Elbisesi

Pierre Cardin Gold Payetli Diyagonal Desen Balık Abiye Elbise


Payet veya boncuk işlemeli dantelli modelleri tercih edilmektedir.
2020 Abiye elbiseler ile ilgli daha detaylı bilgi ve 2020 abiye modellerini buradan inceleyebilirsiniz.

4 yorum

  1. çok güzel abiye elbise modelleri var. Şimdiden alıp yaza hazırlamak lazım

  2. Harlka abiye modelleri payetli olanı çok sevdim hemen bakacağım

Yorumunuzu Bekliyorum

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.