İlkbaharda Ne Giyeceğiz? 2020 İlkbahar Modası

İlkbaharda Ne Giyeceğiz?
İlkbahar ayları kapımızda. Kışlık kıyafetler, indirim reyonlarında  yerini alırken yeni sezonun modası yavaş yavaş kendini belli etmeye başladı! Peki ilkbaharda neler moda?  İlkbahar için giysi dolabını hazırlamak isteyenler ve ilkbaharda ne giyeceğiz, diye düşünenler, bu yazımız tam size göre!


Metalik Modası Geçmek Bilmiyor!

2020 İlkbahar Modası


2020 ilkbahar modası, metal ile parlayacak. Son birkaç yılın gözdesi metal, tırmanmayan devam ediyor. Önümüzdeki ilkbaharda gümüş ve altın tonları ile pırıl pırıl kıyafetleri, gecelerde olduğu kadar sokak modası içinde de özellikle denim ile tamamlayarak kullanabileceğiz. Gümüş , metal bir bluz ve gri ya da siyah bir denim, gündüz yemekleri için hem iddialı hem de oldukça şık…

2020 İlkbahar Modası
2020 İlkbahar Modası
2020 ilkbahar modası


Puantiye Modası


Sonbahar kış moda sezonu içinde kıyafet dolaplarımızda yerini alan puantiye kıyafetler, ilkbahar aylarında da moda olacak. Üstelik puantiye, 2020 ilkbahar modası içinde kendini reklerle de gösterecek. Siyah beyaz puantiyeden sıkılanlar, farklı renk kombinleri ile puantiye kıyafetler ve kombinler gömeye şimdiden alışın!

2020 ilkbahar puantiye modası
2020 ilkbahar modası
İlkbahar modası


Kaprinin Altın Çağı


2020 ilkbahar modası, kapri pantolonlar ile iddialı geliyor. Kumaş, denim ve her renkten kapri pantolonlar, 2020 modası içinde adeta altın çağını yaşayacak gibi duruyor.


Balon ve Karpuz Kollar!


Sonbahar kış aylarının en dikkat çekici parçası balon ve karpuz kollu gömlekler, hem 2020 ilkbahar sokak modası ve gece hayatında hem de iş dünyasında kendini belli edecek.

2020 ilkbahar modası
Mango
2020 ilkbahar modası


Denim Modası Kendini Unutturmuyor!

İlkbahar Denim


Öncelikle denimlerinizi ve kot montlarınızı şimdiden ortaya çıkartabilirsiniz. Baharda adeta denim modası rüzgarı esecek. Kot şıklığı ve rahatlığını spor ayakkabılarla tamamlayacağız. Üstelik denimler, çok çeşitli renk seçenekleri , yamaları ve yırtık modası ile 2020 ilkbahar modası hem rahatlık hem de şıklık getirmeye hazırlanıyor.

2020 ilkbahar modası
İlkbahar modası
İlkbahar modası 2020


Rengarenk!


Kışın büründüğünüz siyahları, grileri, koyu tonları unutun! Bu bahar rengarenk olacağız. Ama neon ile farklı ve parlak renklere bürüneceğiz. Kıyafetlerde çarpıcı renkler ve çarpıcı renklerin, farklı tonların bir arada kullanımına tanıklık edeceğiz. Pembe bir yağmurluğun altına sarı pantolon ve kırmızı tunik giymekte serbestsiniz. Tabi uyumu unutmadan! Renklerin birbiri ile uyumundan daha çok kıyafetlerin, kumaşların uyumunu yakalamaktan bahsediyorum.


Trençkot Modası

2020 ilkbahar trençkot modası
2020 ilkbahar modası
İlkbahar 2020 modası


Giysi dolabınızda bir trençkot mutlaka bulunmalı. Trençkot modası hiçbir zaman geçmiyor ve önümüzdeki sezon özellikle farklı renkleri ve tasarımları ile yükselişini sürdürüyor.


Cesaretin Var Mı!


Sütyenler önümüzdeki ilkbaharda sokağa da taşıyor. Blazer ceket içine giyeceğiniz oldukça şık sütyenlerle 2020 ilkbaharmodasını yakalarken, cesaretinizle de parlayacaksınız.

İlkbahar modası 2020

Resimler kaynak PINTEREST

3 thoughts on “İlkbaharda Ne Giyeceğiz? 2020 İlkbahar Modası

  1. Metalik ve puantiye bana göre değil ama trenchcoatlar, spor ayakkabılar, denimler gelsinnn 🙂 Sütyenli modeller de güzelmiş 🙂 2020 ilkbahar modasını uygulamak için sabırsızlanıyorum.

Yorumunuzu Bekliyorum

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

%d blogcu bunu beğendi: