BiPudraModa

2020-2021 Sokak Trendleri

 

2020-2021 Sokak Trendleri

 

Özellikle de İstanbul, Ankara ve İzmir gibi üniversitelerde öğrenim gören genç nüfusun yoğun olduğu illerimizde sokak modası çok daha fazla önem görmektedir. Gençlerin kendi moda akımlarını oluşturmaları ve son derece özgür tasarımlara imza atmaları aynı zamanda yeni trendler oluşmasına da sağlamaktadır. Sokak modası yaz sezonu daha da hareketlenirken aynı zamanda ünlü isimlerin sokağa çıkarken giyindikleri de bu modanın şekillenmesinde büyük rol oynamaktadır.

Ünlülerin Sokak Modası

Dünyaca ünlü yıldızlar kadar ülkemizde de isim yapmış ünlü isimlerin şekillendirdiği ünlülerin sokak modası özellikle de gençler tarafından büyük bir ilgi ile takip edilmektedir. Son derece aykırı giyim tarzları olan ünlüler kadar sade ve şık giyinmesi seven ünlülerin de takip edildiği sektör içerisinde gerçekten sokak modasını belirleyen pek çok ünlü isim bulunmaktadır. Son dönemin bu alanda adından en çok söz ettiren ismi ise skandallarla gündemden düşmeyen Asena Erkin. Fenerbahçe’de top koşturan Caner Erkin’in eşi olan ve en son adını şarkıcı Berkay ile yaşadığı bebek odası skandalı ile duyuran Erkin son derece marjinal kıyafetleri ile dikkat çekmektedir. Özellikle de kutup ayısı şeklinde olan montu ile büyük ses uyandıran erkin son günlerde adından en çok söz ettiren sokak modası ünlüleri arasında ilk sırada yer almaktadır.

Üniversite Gençlerinin Sokak Modası

 

Sokak modası denildiği zaman akla hiç şüphesiz üniversite gençliği gelmektedir. Gençlerin giyimlerine çok özen göstermeleri ve sokak modası akımlarını çok iyi takip etmeleri ile beraber her geçen gün daha da fazla dikkat çeken sokak modası kıyafetler ile büyük beğeni toplamaktadır. Gençlerin birbiri ile uyumlu olan kıyafetleri, başarılı kombinleri ve cesur çizgileri yepyeni bir moda akımına öncülük ederken aynı zamanda sürekli olarak kendisini yenileme başarısını da göstermektedir. Sokak modası 2020 yılında çok daha hızlı bir şekilde yenilenirken aynı zamanda artık baylar da en az bayanlar kadar bu modayı yakından takip etmektedir. Sokak modası erkek ve bayan olarak ayrı ayrı takip edilirken erkeklerin sportif giyim ürünlerini çok daha fazla tercih ettikleri dikkat çekmektedir.

Etiketler

İlgili Makaleler

Kapalı
Kapalı