Dr.C.Tuna Activated Charcoal Black Mask Farmasi

Dr.C.Tuna Activated charcoal black mask

Merhaba Bipudra ailesi farmasi ürünlerine bu aralar abone olmuş bulunuyorum. Nedenine gelecek olursak farmasi ürünlerinde paraben ve sls gibi sağlığa zararlı maddelerin bulunmayışı ve hayvanlar üzerinde test edilmiyor oluşu tabi ki.

Başka ne arayabilirsiniz ki kullanacağınız ürünlerde?

Dr.C.Tuna Aktif Karbon Siyah Maske

İlk olarak üzerinde siyah maske ile ilgili belirtilen içeriği hakkında bilgi vermek istiyorum. Ardından kendi deneyimimi anlatacağım.

İçeriğindeki aktif karbon sayesinde ciltteki yağ,kir,siyah nokta ve ölü hücre kalıntılarını mıknatıs gibi çeker.

Ciltteki siyah noktaların oluşumunu zamanla azaltmaya yardımcı olur. Gözenekleri temizler.

Dr.C.Tuna Activated Charcoal Black Mask her cilt tipine uygun şekilde üretilmiş olan bir siyah maskedir.

İçeriğinde bulunan karbon ve kömür sayesinde gözeneklere derinlemesine iner ve temizler. Mıknatıs Etkisi dedikleri de içerdiği karbon ve kömürün yüksek temizleyici etkisinden kaynaklanmaktadır.Farmasi BB ve CC KREM Deneyimim için tık tık

Siyah Maske Nasıl kullanılır?

Yüz ve boyun bölgesine kalın bir tabaka halinde sürün.

Kuruması İÇİN 25-30 dakika kadar bekleyin.

Tamamen kuruduktan sonra soyarak çıkartın.

Haftada 1 yada 2 kez kullanabilirsiniz.

Ürün için vaad edilenler bunlar.

Şimdi gelelim benim Dr.C.Tuna Activated charcoal Black Mask ile ilgili yorumlarıma.Farmasi Siyah maske

Siyah maskeyi iki kere kullandım. Soyulabilen bir maske olduğundan dolayı burun üzerindeki siyah noktaları gerçekten de mıktanıs gibi çekip aldığını farkettim. (Bu arada şunu belirtmeden geçmek istemiyorum. Yüzümde siyah nokta çok az vardı. Çok fazla siyah nokta bulunan ciltlerde aynı etkiyi gösterir mi tam olarak emin değilim.)

Beauty Formulas Kömürlü Kil Maskesi Deneyimim için tık tık

Ben Activated charcoal Black maskeyi sadece 2 kere burun üzerinde kullandım. Etkili mi evet ?? beğendim mi evet ??

Maskeyi yapmadan önce yüzümü güzelce makyajdan ve kirden arındırıyorum. Ardından siyah maskeyi burun üzerine kalın bir tabaka halinde sürüyorum. 20-25 dakika sonra iyice kurumuş oluyor ve kolayca soyuyorum. Ve siyah noktalar pufff uçup gidiyor.

Farmasi Activated Charcoal Black Mask kullanmaya devam edeceğim. Nedenine gelince sadece siyah noktaları temizlemekle kalmayıp siyah nokta oluşumunu da önlüyor. Kimse siyah noktalarla dolu bir cildi olsun istemez değil mi?

Siyah maske 80ml 29.99tl ve 20ml 11.99tl olarak iki boydan oluşuyor.

Ben 20 ml olanını tercih ettim. Çünkü deneme amaçlı satın aldığım bir üründü. İki kez kullandım sadece burun bölgeme uyguladığım için sanırım daha 4 yada 5 kez daha kullanabileceğim kadar maske mevcut.

Dr.C.Tuna Activated Charcoal Black Mask Farmasi” için 30 yorum

  1. Siyah maske ürünleri güzel oluyor. En eğlenceli kısmı ise çıkarma aşaması. Ben çok sık kullanmıyorum böyle şeyleri ama işe yarıyor, etkili bir ürün. Teşekkürler bilgi için.

    1. Farmasi ürünlerini şahsen kendi adıma bu özellikleri açısından kullanmayı tercih ediyorum

  2. Farmasi ürünleri bu ara baya popüler genelde herkes farmasi ürünlerini tavsiye ediyor. Galiba içeriğinde sağlığa zararları maddeler bulunmadığından

  3. Farmasi ürünleri benim tercihim nedeni yüzde yüz yerli malı olması önceliginde ve üretilen ürünlerde paraben kullanılmaması

  4. Aktif karbon siyah maskeyi kullanıyorum. Ürün performansı mükemmel. Daha önce farklı markaların siyah maskelerinide kullandım ama farmasinin siyah maskesinihiçbiri tutmaz.

  5. Ürün gayet güzel ancak kullanmaya başladıktan sonra kaşıntı ve kuruluk başladı bende sanırım alerjik reaksiyon gösterdim, erkek arkadaşımda da denedim onda sıkıntı olmadı.

  6. Bu siyah maskeyi bende kullanıyorum. Çok memnun olduğumu söylemek istiyorum. Herkese tavsiye ediyorum.

Sizde Yorum Yapın